Elektronika.lt

Elektronika.lt - elektronikos, informacinių ir
ryšių technologijų portalas

Adresas: http://www.elektronika.lt
El. paštas: info@elektronika.lt
 Atspausdinta iš: http://www.elektronika.lt/naujienos/elektronika/18658/intel-ir-toliau-dirba-prie-pirmosios-larrabee-kartos/spausdinti/

„Intel“ ir toliau dirba prie pirmosios „Larrabee“ kartos

Publikuota: 2009-08-22 18:22
Tematika: Elektronika, technika
Inf. šaltinis: Technews.lt

Internete kuris laikas sklandė istorijos apie „Larrabee 3“ bei „Larrabee 4“ grafinius posistemius, tačiau „Intel“ padarė oficialių pranešimą, kuriame teigia, jog šie pranešimai yra visiška neteisingi.

„Mes dirbame prie pirmosios kartos „Larrabee“ projekto, naujos daugiabranduolės „Intel“ architektūros. Nėra jokių kitų versijų, tie pranešimai yra dėmesio nevertos beprasmės interneto paskalų šiukšlės. Mes ir toliau dirbame ties tuo, jog pirmąjį „Larrabee produktą pristatytume 2010 metais.“, - teigė „Intel“ atstovas.

Buvo kalbama, jog „Larrabee 3“ ir „Larrabee 4“ yra kiek spartesni ir kitomis pažiūromis sukurti „Larrabee“ lustai, kurie yra analizuojami „Intel“ inžinierių. Šiuos pranešimus paskelbė artimi šaltiniai „nVidia“ bei ATI kompanijoms. Jei „Intel“ iš tiesų nemeluoja, darbuotojai iš ATI bei „nVidia“ labai klydo.

Visgi, viską parodys tik laikas. Nekantriai laukiama didžiausio pasaulyje lustų gamintojo „Intel“ didesnio masto žengimo į spartesnių vaizdo posistemių rinką ir bus įdomu pažiūrėti, kaip „Larrabee“ konkuruos su vis spartėjančiais ATI/AMD bei „nVidia“ produktais.

‡ 1999–2025 © Elektronika.lt LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina Valid XHTML 1.0!