Ši 3 metrų ilgio, 3 metrų pločio ir 3 metrų aukščio struktūra yra sumažintas realaus pastato modelis. Galutinis 10 metrų aukščio paviljonas „Radiolaria“ 2010 metais bus pastatytas Pontederos mieste Italijoje. Įdomu tai, kad modelis pagamintas naudojant didžiausią pasaulyje trimatį (3D) spausdintuvą.
Kompanija „D-Shape“ pirmą stambiagabaritį stereolitinį spausdintuvą sukūrė 2008 metais. Tokios sistemos paskirtis - suteikti architektams papildomos kūrybinės laisvės. Šios srities specialistai jau ir anksčiau naudojo greito prototipų kūrimo (angl. rapid prototyping) technologijas, tačiau iki šiol tokiu principu kuriami buvo tik labai sumažinti pastatų modeliai. Architektų kompanijos „Shiro Studio“ įkūrėjas Andrea Morgante bene vienas pirmųjų naująją sistemą pritaikė praktiškai, kurdamas sudėtingos netaisyklingos formos „Radiolaria“ paviljono modelį. Struktūra pagaminta iš dirbtinio smiltainio ir joje nenaudojamas joks papildomas sutvirtinimas metaline armatūra. Neorganine rišamąja medžiaga sutvirtinti gaminiai pasižymi puikiomis mechaninio tvirtumo savybėmis, o kai kuriais parametrais netgi lenkia mums įprastą cementą. Visos spausdinimui-statybai naudojamos medžiagos yra nekenksmingos aplinkai.
Struktūra buvo suprojektuota naudojant kompiuterinio projektavimo ir inžinerijos (CAD-CAE) modeliavimo technologijas, o spausdintuvo darbą valdo kompiuterizuotai gamybai (CAM) skirta programinė įranga. Procesas pradedamas nuo pagrindo - vienas ant kito formuojami 5-10 mm storio sluoksniai. Sluoksnių sutvirtėjimas trunka 24 valandas. Perteklinis smėlis veikia kaip papildoma struktūrą palaikanti priemonė, o vėliau jį galima panaudoti gaminant kitus pastatus.