Nepaisant grafinių procesorių (angl. GPU) gedimų, kurie buvo pastebėti praėjusią vasarą, kompanija „nVidia“ teigia, kad jos „GeForce“ serijos produktų paklausos tai nepaveikė. Šis teiginys gali reikšti, kad arba grafinių procesorių gedimų lygis nepasiekė kritinės ribos, arba tai, kad gamintojai nebuvo suinteresuoti turėti „akmens kietumo“ patikimumą savo produktuose.
„Nei vienas gamintojas šito mums neprikišo ir niekas negalvojo sumažinti pastebėtą šios pasekmės poveikį. Tiesa, mes manome, jog žengėme žingsnį į priekį ir padarėme gerą darbą susitvarkydami su šia situacija.“, - sakė Ujehas Desai, „GeForce“ stalinių grafinių plokščių verslo padalinio viceprezidentas.
Visgi, „nVidia“ teko pripažinti, kad kai kurie „GeForce“ grafiniai posistemiai bei „nForce“ lustų rinkiniai galėjo būti brokuoti ar sugadinti, tačiau dėl to kaltina problemas su blogu lustų paruošimu darbui ir žaliavų problemomis, kas lemdavo lustų perkaitimą ir gedimą. Kompanijai teko paaukoti net 196 milijonus JAV dolerių tam, kad padėtų partneriams įveiki šią problemą, nors užsiminė, kad ši buvo pastebina tik tam tikrose nešiojamųjų kompiuterių konfigūracijose.
„nVidia“ ankščiau yra oficialiai patvirtinusi, kad kai kurie „GeForce 8400M“ ir 8600M vaizdo posistemiai yra paveikti bei yra rizikos zonoje, kuri susijusi su neautentišku pakavimu, tačiau nepaisant to, kai kurie „nForce“ lustai bei „GeFoce 8800“ ir 9800 serijos produktai taip pat susidurdavo su panašiomis problemomis.
Potencialiai bet kokios panašios produktų problemos turėtų lemti grafinių vaizdo plokščių paklausos sumažėjimą, tačiau atrodo, kas yra keisčiausia, kad svarbiausi „nVidia“ klientai nesumažino užsakymų skaičiaus ir nepadidino didesnio „ATI Radeon“ aparatinės įrangos panaudojimo savo nešiojamuosiuose kompiuteriuose.