Evanas Reynoldsas, devyniolikmetis jaunuolis, tapo antruoju pasaulyje, turinčiu visiškai funkcionuojančią bioninę plaštaką.
Rankos ties alkūne jaunuolis neteko, kai sėdėdamas automobilyje pro langą iškišta ranka kliudė pašto dėžės stulpą.
Nelaimingas įvykis privertė jaunuolį atsisveikinti su svajone tarnauti armijoje. Tai buvo didelis psichologinis šokas ir jam, ir jo tėvams.
Apie galimybę vėl atkurti bent dalį jaunuolio gebėjimų sužinojo Evano brolis, televizijos laidoje pamatęs dar tik kuriamą škotų kompanijos „Touch Bionics“ rankos prototipą.
Susisiekus su kompanija, jau po poros susitikimų Evanas galėjo džiaugtis 10 tūkstančių svarų sterlingų kainuojančia minčių valdoma bionine ranka.
Evano teigimu, jis vėl gali daryti įprastus darbus: spausdinti kompiuteriu, žaisti kamuoliu ar net skusti bulves. „Time Magazine“ šį išradimą įtraukė į geriausių 2008 metų išradimų penkiasdešimtuką.
Rankos veikimo principas panašus kaip ir dabartinių egzoskeletų – sensoriai fiksuoja nervų galūnėmis ateinančius signalus ir paverčia juos elektriniais signalais servo motorams.
Nors oficialiai jaunuolis nuo šiol yra kyborgas – mašinos ir žmogaus derinys, anot Evano, tai nepakeitė jo gyvenimo, tik grąžino kai kurias gyvenimiškas smulkmenas, kurias dabar jis gali daryti pasinaudodamas abiem rankomis – viena tikra, kita kompiuterine.