Turbūt jau esate anksčiau girdėję apie lanksčius telefonus kaip „Nokia“ „Morph“ prototipas arba praeitais metais „Sony“ kompanijos pristatyta labai plono ir labai lankstaus ekrano koncepciją. Už šiuos ateities kartos įrenginių prototipus turime būti dėkingi OLED technologijai, kuri žada suteiti daugiau ryškumo, daugiau spalvų, didesnį energijos taupymą, plonesnius ir netgi lanksčius ekranus. Tai gi ši technologija neabejotinai taps ateities kartos ekranų pagrindas. Iki šiol šių naujos kartos ekranų įsiveržimą į mobiliųjų technologijų rinką stabdė didžiulės gamybos kainos. Laimei „ROLLED Project“ atrado naują OLED ekranų gamybos metodą, kurį pavadino „roll-to-roll“ (ritinys į ritinį). Šio metodo dėka galima gaminti pakankamai lanksčius OLED ekranus, sumažinant gamybos išlaidas nuo trijų iki penkių kartų.
Tai gi tai yra puiki naujiena tiek gamintojams, kuriuos atlikti didžiulį šuolį į naujos kartos ekranų gamybą stabdė didžiuliai gamybos kaštai, tiek vartotojams, kurie laukia naujųjų OLED ekranų mobiliuosiuose įrenginiuose. Naujoji gamybos technologija turėtų gerokai paspartinti OLED ekranų diegimą į mobiliuosius telefonus, jų kainos mažėjimą bei įvairių prototipų realizaciją.
Taip pat „roll-to-roll“ gamybos metodo autoriai tikina, kad dėl mažesnių gamybos kaštų ir ypatingo energijos taupumo OLED technologija paplis daugelyje sričių. Pasak „ROLLED Project“ partnerių, pigūs ir lankstūs OLED ekranai galėtų buti naudojami ryškiems plakatams, logotipams, moderniam produktų įpakavimui, skaitmeninių lapų gamybai ir net gi drabužiams (tik šiuo atveju dar iškyla keletas pašalinių trikdžių, kaip audinio glotnumas ir skalbimo galimybė).