Gerai žinoma elektroninės, buitinėms bei kompiuterinės įrangos gamintoja, bendrovė „Toshiba“, o tiksliau jos atstovai spaudai, pareiškė itin pozityvią ir optimistišką požiūrį kietosios būsenos diskinių kaupiklių rinkos atžvilgiu. Įmonės atstovai teigė per artimiausius du metus dar plačiau naudoti „NAND flash“ atminties lustus SSD įrenginiuose.
Rinkos stebėtojai tiki, kad antro pagal dydį pasaulyje „NAND flash“ atminties gamintojo perspektyvus požiūris turėtų pagerinti įmonės strateginio partnerio „Phison Electronics“ padėtį rinkoje. Tvirčiau „ant kojų stovėti“ nestabilioje „NAND flash“ rinkoje turėtų ir didieji operatyviosios atminties modulių gamintojai, tokie kaip „A-Data Technology“, „Kingston Technology“, „Power Quotient International“ (PQI). Artimiausiems metams analitikai numato ir didesnę SSD įrenginių skverbtį ir nešiojamuosiuose kompiuteriuose bei kituose mobiliuosiuose prietaisuose.
Nors „Toshiba“ ir nusprendė atidėti 12 colių dydžio lustų gamyklų statybą, bendrovė žada plėsti savo įtaką rinkoje didindama mėnesinius SSD įrenginių gaminimo kiekius 2009-2010 metais. Tarp kitų metų balandžio ir rugsėjo mėnesių, gamyba turėtų padidėti iki 100 000 tūkstančių vienetų per mėnesį ir 2010-aisiais pasiekti 600 000 vienetų ribą.
Phisonteigė, jog yra pasirengusi tokiems gamybos tempams ir tikisi išvysti spartų jos augimą, tačiau pripažįsta, kad jų pajamas itin smarkiai paveikė krintančios „NAND flash“ lustų kainos. Kad ir kaip bebūtų, kompanijos pagerintos inventoriaus valdymo priemonės bei įgyvendinti gamybos optimizavimo sprendimai leido stabilizuoti sumažėjusių kainų bei gamybos išteklių tarpusavio santykį , kuris nepakenkia įmonės operatyviam darbui. „Phison Electronics“ skaičiavimais, jų mėnesiniai pajamų didėjimas grįš į dvieženklį procentų skaičių jau ketvirtajame šių metų ketvirtyje, o bendrosios pajamos itin padidės pirmajame kitų metų ketvirtyje.