Elektronika.lt
 2024 m. birželio 6 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2024 06 06, 05:30. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Optika, skaitmeninė fotografija » Labai prašau patarti dėl fotiko
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 17
Pereiti prie 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Toliau
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 Labai prašau patarti dėl fotiko
PranešimasParašytas: 2006 10 23, 19:04 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Barbora
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Tikriausiai visiems įkyrėjo tie prašymai patarti, bet patekau į situaciją, kai reikia nusipirkti (apie 1000 Lt) skaitmeninį fotiką, o neturiu žmogaus, kuris patartų. Man pasiūlė naują Olympus Fe-200. Radau internete tokį jo aprašymą:6,5 milijono vaizdo taškų stilingame metaliniame korpuse
5 kartų optinio priartinimo funkcija (atitinka 35 mm juostinio aparato 28–140 mm židinio objektyvą)
6,4 cm/2,5“ skystųjų kristalų ekranas
„Vienas mygtukas – viena funkcija“ konstrukcijos principas
Pagalbinė funkcija, paaiškinanti fotoaparato funkcijas skystųjų kristalų ekrane
10 fotografavimo režimų (įskaitant sporto fotografavimo, paplūdimio ir sniego fotografavimo, fotografavimo naktį režimus)
Filmavimas su garsu (kiek leidžia kortos talpa) . Bet tai nieko man nesakančios reklaminės frazės. Maldauju, Embarassed pasakykite, ar vertas dėmesio šis fotikas. Skaitinėjau, kad Olympus kai kas čia peikia, bet tai (bent man taip sako) yra naujas modelis su gera optika. Gal kas ką nors daugiau ir geriau žinote? Labai laukiu Wink .
 Labai prašau patarti dėl fotiko
PranešimasParašytas: 2006 10 23, 19:22 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
A851
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
seip uz 1200lt galima panasonic DMC-FZ4 su 12x optiniu stabilizavimu ir t.t. pats turiu panasonica optika tikrai gera Wink
 Labai prašau patarti dėl fotiko
PranešimasParašytas: 2006 10 23, 20:46 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
A_D
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Už tokius pinigus:
http://www.vilbrafoto.lt/index.php?id=40&pid=7511
http://www.vilbrafoto.lt/index.php?id=86&pid=36
Visa galva aukščiau Olympus ir Panasonic. O paieškojus ir pigiau galima rasti.
Panasonico matrica maža, tai kaip nuotraukos ant popieriaus atrodo Rolling Eyes optika normali, taip, bet Nikon ir Canon geresnė....
 Ačiū
PranešimasParašytas: 2006 10 24, 16:29 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Barbora
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Esu dėkinga už patarimus, ieškosiu gero, nelabai žinau, į ką reikia atkreipti dėmesį (kai kas sako, kad į optinį didinimą, kiti - į skaitmeninį)... Labai stebiuosi, kad nieko neišmano ir nepataria pardavėjai (ypač, deja, pardavėjos). Jos dažniausiai kalba apie fotiko išvaizdą (moteriškas, gražaus dizaino). Ar tik man tokie pasitaiko? Šiandien dar užėjau pasiteirauti dėl to Olympus Fe-200. Pasirodo, jis tik pristatytas parodoje, prekyboje bus po kelių savaičių. Jo pilnas aprašymas, kiek man pavyko rasti, yra čia:
http://www.fotofabrikas.lt/prekes-2031832.html
Gal kas pasidairytų. Taip prašau ne todėl, kad nesu nusiteikusi pirkti kitokį fotiką, tiesiog gavau dovanų čekį, jame nurodyta: "Olympus". Klausiau, ar galima pirkti kitokį fotiką, tai ėmė raukytis Evil or Very Mad , bet gal paspaudus Embarassed sutiktų. Wink
 Labai prašau patarti dėl fotiko
PranešimasParašytas: 2006 10 24, 17:43 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
A851
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
skaitmenins artinimas beveik nieko nevertas Wink su pc daug geriau padidinti galima.. matyt galvoja kad moterim svarbu tik isvaizda Rolling Eyes ir matyt 8 is 10 kartu pavyksta ikisti grazu nieka.. neisizeiskit..
 Labai prašau patarti dėl fotiko
PranešimasParašytas: 2006 10 24, 22:18 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Jetta
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Siulyciau geriau Canon A630 negu A640, nes pas A640 tu 10 megapixeliu ryskiai per daug tai paciai nedidelei matricai..ten jau prasidejes marketingo bajeris.. arba imti tiesiog A620 - ta pati matrica kaip ir pas naujus tik sukisti 7Mpix kuriu pilnai uztenka, todel jo nuotraukos LABAI kokybiskos..geresnes nei A630, tuo labiau A640.. Dar verti demesio darantys grazias nuotraukas tai A700/A710.. taip pat labai verti demesio..
O del sito Nikon, tai jis toli grazu ne auksciau nei Panasonic. Isvis jis nelabai ko vertas paziurejus i jo nuotrauku pavyzdzius..
FZ4 jau senas, tikrai neapsimoka jo imti.. Jau geriau kazka is Canon S2, Sony H2...
Jei tokie dideli nedomina, tada geras variantas Sony W100.. nors ir daug Mpixeliu(Cool, taciau nuotrauku kokybe labai gera, astrios, grazios, netriuksmingos nuotraukos, pats aparatas patogus nedidelis.. cia kalbu grynai is praktikos..
Aisku legenda FUJI F30, merginai manau labai tinkantis del to kad puikiai fotografuoja tamsoje(patalpoje, vakare ir t,.t.). Foto kokybe puiki kaip ir Sony, Canon, tik triuksmu nuotraukose 4 kartus maziau..

Del Olimpus: ten reklama ka jie sako. Visada sakydavo kad kazkas naujo, naujas korpusas, optika, dar visokie.. kurie naudos realiai neduoda.. uz tokia suma imti Olympus tai nesamone, yra patikrintu geru fotiku..
 Esu dėkinga konsultuojantiems
PranešimasParašytas: 2006 10 25, 22:14 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Barbora
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Embarassed Man kuo toliau į mišką, tuo medžių daugiau. Nesuprantu, koks maitinimo šaltinis geresnis: akumuliatorius ar baterijos (kad ir įkraunamos). Man parduotuvėje sako, kad su akumuliatoriumi viskas paprasčiau ir nereikia atskirai pirkti brangaus įkroviklio. O kaip yra iš tiesų?
Rolling Eyes Labai esu dėkinga už konsultacijas. Kai ką nors pacituoju parduotuvėje iš Jūsų laiškų, pardavėjos suglumsta: jos nebežino, ką sakyti, o aš jaučiuosi lyg "profesionalė", aišku, suprantu, kad nieko nesuprantu, bet matau, kad jos nieko nesupranta, bet vaidina, kad supranta.Wink
 Labai prašau patarti dėl fotiko
PranešimasParašytas: 2006 10 25, 22:25 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Jetta
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Fotoaparata reikia rinktis cia, o eiti i parduotuve tik zinant kokio konkreciai norima..
98% is cia isejusiu ir nusipirkusiu lieka labai laimingi..o like 2% tai tie kurie iseina ir nepaklauso rimtu zmoniu Wink
Siai dienai, akumuliatoriai gan gerai laiko.. tadi maitinimo saltini reiketu ziureti paskiausiai..
Visu pirma paprasysiu isvardinti kokio aparato norite?
mazo, didelio ar nesvarbu;
ka fotografuosite daugiausiai? buiti, vakarelius, gamta...?
ar filmavimas kazkiek butu reikalingas?

O kokybe, darbo greiti, palikite mums... is savo puses tikrai patarsiu toki kuris garantuoju nenuvils..beliks tik nueiti, pasakyti konkretu modeli ir nesiklausyti ka sakys tie "konsultantai"...
 Labai prašau patarti dėl fotiko
PranešimasParašytas: 2006 10 26, 07:31 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Barbora
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Ačiū, Jetta, Smile Nenoriu didelio fotiko, nes keliaujant tai baisus klapatas, ypač pavargus. Noriu kompaktiško, bet gero, nes fotografuoju ir portretines, ir gamtos vaizdus, ir vakarėlius. Norisi, kad fotografuotų ir tamsoje. Manau, kad kartais filmuočiau, nes pirksiu didelę (labai prašau, patarkite, kaip išsirinkti, kortą). Mačiau 1GB, ar yra didesnių. Noriu, kad priartinimas būtų didesnis nei 3, nes mano juostinis Fuji su 3 kartais nepatinka. Nebežinau, ką dar pasakyti. Noriu, kad pinigai nebūtų išmesti į balą, noriu gero fotiko.
 Labai prašau patarti dėl fotiko
PranešimasParašytas: 2006 10 26, 10:19 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Jetta
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Nu galime pradeti tada kur minejau anksciau Sony W100: http://www.fotofabrikas.lt/prekes-1434251.html (jis turi rankini valdyma-nustatymai pasirenkami fotografo, kas yra labai reikalinga norint gauti grazesnes nuotraukas, ypac vakare, ar gamtoje..ar net protretus..). uz jo nuotrauku kokybe atsakau Smile , dirba greitai ir tiksliai, patogus ir nedidelis.. Taciau 3x priartinimas. BET, priartinimas nelygus priartinimui, todel vieno fotiko 3x gali buti daugiau nei kito fotiko 7x-tad tai reikia skaiciuoti, olyginti su juostiniais fotikais isvis sunku, nes nezinau kaip ten atrodo tas zoom'inimas Smile Siaip sitas aparatas tikrai geras ir vertas demesio..
Jei jums nebutinas rankinis valdymas tai yra Sony W30, http://www.fotofabrikas.lt/prekes-1429072.html jis daug pigesnis, taciau kokybe NENUSILEIDZIA W100.. tik turi maziau funkciju, bet Sony ir Automatiniame ir pusiau Auto rezime dirba tiksliai..jis siuo metu tarp ultra-kompaktiniu aparatu lyderis tokioje kainoje.. jo 6Mpix nuotraukos detalios, kokybiskos, laisvai galima spausdinti gan dideli formata..Akumuliatorius laiko tikrai gerai..
Dar galima sakyti viskuo panasus fotoaparatas(ir priartinimu ir parametrais), tik daug geriau fotografuojantis tamsoje(labai "svarios" nuotraukos gaunasi) tai butu Fujifilm F30.. http://www.fotofabrikas.lt/prekes-1696507.html ..nuotrauku kokybeje jis uztikrintas lyderis siuo metu, jei neskaitysime keliu minusiuku del optikos, taciau jie tikrai nereiksmingi ir eilinis zmogus nepastebes..taciau fotiko valdymas yra sudetingas-nemazai nusiskundimu yra del to..
Jei netenkina priartinimas, teks ziureti i kitus: aisku ir pats aparatas bus didesnis nes reikalinga didesne optika..
nesiulysiu Canon A630/A640 nes jie dideli ir sunkus, nelabai i kelione malonu veztis..
tad siulau Canon A700 arba A710(sis naujesnis). http://www.fotofabrikas.lt/prekes-1935765.html Ju priartinimas 6x-(paskaiciavus, bus beveik dvigubai didesnis nei Sony 3x).. todel jie kazkiek didesni, taciau nera griozdiski....Ju nuotraukos tai pat LABAI kokybiskos, astrios, detalios.. Siek tiek netgi geresnes nei Sony..Turi visus rankinius valdymus ir dar papildomu prbambasu.. Mano numone tokia, kad jei tik dydis tenkina, tai sita aparata(A710) imti ilgai negalvojus... I juos dedasi baterijos, taciau tik dvi kurios nesuteiks didelio papildomo svorio, ir atlaikys daug nuotrauku..

Pagal nuotrauku kokybe isvardinau geriausius kurie siuo metu yra, ir kuriuos galima drasiai pirkti..
Jei sitie netenkins, paminesiu kitus, taciau bus siek tiek vienas kitas minusas..
 Labai prašau patarti dėl fotiko
PranešimasParašytas: 2006 10 26, 15:54 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Barbora
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Ačiū, Jetta, Very Happy už visus patarimus. Man regis, reikės pasikliauti tik Jūsų patarimais, nes parduotuvėje (deja, aš ne iš Vilniaus, o pas mus parduotuvių skaičius ribotas) perša vien Olympus. Kai pasakiau (žinoma, remdamasi tuo, kad Jūs nerekomenduojate Olympus), kad nelabai pasitikiu ta firma, vos neapalpo, kelis kartus keitė veido spalvą, atnešė krūva brošiūrų ir vis aiškino, kad už Olympus nieko geresnio nėra. Deja, čia nėra ir kai kurių Jūsų nurodytų aparatų (nė vieno Sony). Siūlo Olympus SP-500 Ultra Zoom. Gaila, kad esu pririšta prie tos parduotuvės (dovanų čekio jie jokiu būdu neketina išgryninti, reikia čia pirkti). Dar sako, kad kitą savaitę bus prekių. Visas surašysiu, gal patarsite, kas iš tų, ką jie turi, būtų geriausia? Embarassed Labai esu dėkinga visiems (ypač Jettai) už patarimus ir aukojamą laiką. Jei galite, dar padėkite neišmanėlei, norinčiai gražių ir kokybiškų nuotraukų. Wink
 Labai prašau patarti dėl fotiko
PranešimasParašytas: 2006 10 26, 17:45 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Jetta
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Olympus Sp-500 didelis, su dideliu artinimu..jo nuotraukos visai nieko, jei dydis negasdina tai dar galima apie si Olympus pagalvoti..
Taciau Sp-320 nieko gero..

Juk man atrodo galima pas juos uzsakyti ir parves.. Jei yra Canon A710, tai nedvejodama imkit..o jei sakykim Canon A630 ar A640 dydis negasdina, tai imkit viena is ju.(jei nebus A710)..
Is visu anu kur paminejau pirmiausia rinkciaus A710, po to Sony W100 arba W30. Man Canon A630 tai jau labai didelis.. Smile

Olympus FE serija, o ypac MJU MINI yra reklamines prekes.. noreciau as ten tiems "konsultantams" i akis paziuret ir irodyt kad ju Olympus yra paskutinis sh, nes nuo tu ju liaupsinimu jau nervai nelaiko... Twisted Evil

Ant greicio paimkim jais darytas nuotraukas tokiu pat vaizdu ir preliminariai palyginkim:

Olympus FE-140: http://www.steves-digicams.com/2006_reviews/fe140/samples/P6090039.JPG
Canon A700(senesnis) : http://www.steves-digicams.com/2006_reviews/a700/samples/img_0034.jpg
Cia net nera ka lyginti..tas Olympus net per pus neprilygsta.. Ir tokios nuotraukos beveik su kiekvienu Olympus..zinoma ziurint sumazinta vaizda skirtumo nebus, bet kai noresis spausdinti didesnio formato nuotraukas-portretus, peizazus-nieko neiseis....

Beje, nepaminejau, nebutinas Vilnius Wink fotiku uzsisakyti ar isigyti galima kompiuteriu parduotuvese, taip pat buitines technikos prekybos centruose, TOPO, ELEKTRO, AVITELA nu ir t.t...pasakysite konkretu modeli ir parves be jokiu problemu.. eiti pirkti i FOTO salona fotoaparato neverta, nors ir keistai skamba Wink jie nepatars kuris geresnis, jiems butinai reikia iskisti koki Olympus, Nikon, Pentax...tai tiesiog reklama..
 Labai prašau patarti dėl fotiko
PranešimasParašytas: 2006 10 26, 19:46 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Barbora
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Shocked Oho, skirtumo, Jetta, tik aklas nematytų. Jokiu būdu neimsiu Olympus. Bandysiu ryt eiti ir užsisakyti Canon. Pirmiausia klausiu apie Canon Powershot A710 IS. Man įdomus pasirodė ir Canon Powershot A630. Jo ekranas yra užlenktas. Man atrodo, tai gerai, nes nesibraižo. Aišku, dabar galiu Jums sukelti pykčio (maždaug tokio Evil or Very Mad ) bangą, kad vėl mąstau moteriškai. O gal tai tiesiog praktiškiau? Jei gaunu Canon, tai kokį imti įkroviklį (o gal tai neturi reikšmės?) Be to, kokią patartumėte įsigyti kortelę? Aš buvau nužiūrėjusi 1 GB. Tiesa, man labai rūpi, kad objektyvas apimtų daugiau, kiek draugės turi skaitmeninių fotikų, visos dejuoja, kad negali apimti didesnio vaizdo, platesnio kadro ir t.t. Ar Canon ir Sony nėra kokie "siauraakiai"? Čia man dar paskambino ir sakė, kad kažkas turi ir giria Panasonic DMC-TZ1. Ar jis vertas dėmesio? Ar apie jį teirautis?
Nuoširdžiausiai dėkoju už patarimus. Visų savo AČIŪ čia negaliu sudėti, juos galima rasti čia:
http://unix.lt/thankyou.swf
Wink
 Labai prašau patarti dėl fotiko
PranešimasParašytas: 2006 10 27, 19:09 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Jetta
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Jei galvojate pafilmuoti, tai siulyčiau 2GB korta.. i Canon dedasi SD tipo korteles, ieskokite ne mazesnio kaip ~133x greicio korteles.. Dairykites i Lexar, Kingston, Sandisk, Apacer..pavyzdziu galite paziureti cia http://www.fotofabrikas.lt/katalogas-42.html
Del bateriju: reikes ir pakrovejo ir bateriju.. baterijas pirkite ne mazesnios talpos kaip 2500mAh, ka nors is rimtesniu firmu.. Pakroveja taip pat is rimtesnio- siaip galima imti visa komplekta kur buna 4 baterijos ir pakrovejas..
Del atlenkiamo ekraniuko: teisingai mastote kad tai praktiskiau del braizymosi, taciau tie ekraniukai nera jau tokie jautrus, juos subraizyti nera taip lengva jei fotoaparatas priziurimas.. Be to, toks ekraniukas pravercia kai fotografuojama aukstai iskelus fotoaparata, arba palei zeme, tada ekraniuka galima pasukti i save..Taciau tai tik sioks toks pliusas.. vis del to imciau A710, jo zoomas didesnis, ir pats fotikas gerokai mazesnis bei lengvesnis..

TZ1 man asmeniskai nelabai patiko, nuotrauku kokybe tikrai nera tokia gera kaip Canon ar Sony.. jis geras del naujojo procesoriaus bei didelio artinimo mazame fotoaparate.. taciau tai ik pirmas toks fotikas, o kaip tik pirmas taip turintis trukumu Wink
Canon gaudomi kadrai nera labai platus..taciau manyciau uzteks. Ziurint su kokiais fotoaparatais lyginsime. Siaip yra labai nedaug aparatu su placiu kampu, o tie esantys turi kitu trukumu su kokybe Smile ...Mano nuomone, Canon kampo jums tikrai uzteks..
 Labai prašau patarti dėl fotiko
PranešimasParašytas: 2006 10 27, 22:20 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
A_D
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Jei tarp A630 ir A710, tai gal geriau A630, nes jo matrica didesne ir 4 baterijos dedasi. Bet jis sunkesnis.
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Pereiti prie 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Toliau
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

GENERAL FINANCING BANKAS

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

Technologijos.lt

Buitinė technika ir elektronika internetu žemos kainos – Zuza.lt

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

„Deinavos baldai“ — šeimos baldai

FS 22 Tractors
Farming Simulator 19 Mods, FS 22 Maps, FS22 Mods
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS22 Trucks
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Paskola internetu
Vartojimo paskola, paskola automobiliui, paskola būsto remontui
Thermal monocular
Thermal vision camera,
Night vision ar scope,
Night vision spotting scope
FS22 Mods
FS22 Harvesters, FS22 Tractors Mods, FS22 Maps Mods
FS22 Mods
FS22 Maps,
FS22 Harvesters,
FS22 Tractors
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
Sims 4 Mods
Sims 4 CC Clothes,
Sims 4 Hair CC,
Sims 4 Skill Cheat
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
Farming Simulator 2019 Mods, FS22 Mods, FS22 Maps
farmingsimulator19mods.fr
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
Reklamos paslaugos
SEO sprendimai

www.addad.lt
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama