Elektronika.lt
 2024 m. gegužės 11 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2024 05 11, 19:54. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Įvairūs » Elektronines tapatybes nust. priemones
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 34
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4  Toliau
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 Elektronines tapatybes nust. priemones
PranešimasParašytas: 2023 10 17, 10:42 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Badas
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Zamolskis apskritai smartfono nenaudoja (nu nereikia jam), tai logiška kad už autentikacijas jis nenori 500+ mokėt. O aš smarfoną naudoju ir naudočiau net jeigu jame nebūtų jokių autentikacijų, skaneriu ir pan, todėl mano kita situacija. Nėra ko lyginti skirtingų žmonių iš dviejų skirtingų planetų. Man asmeniškai Zamolkis yra dinozauras ufonautas - man px aš nieko prieš, kol jis nepradeda man įrodinėti savo dinozauriškų paniatkių Very Happy

Aš asmeniškai apsieičiau be grynųjų, bet va į turgelį užsuku, ten bobutės tik grynais, išskyrus vieną. Ai nu dar yra kelios mažos parduotuvėles, kur principingai plastiko nepriima, sutaupo matyt kokius 20 Eur per mėnesį.

Dar reikia paminėti, kad pusę prekių isigyju namuose neatkeldamas šiknos nuo klozeto, ir visokie ten generatoriai man yra papildoma smulkmė, kuri tik vietą užima ir gali pasimesti kol susirasi. Telefonas kažkaip nepasimeta, nors kartais pagalvoju kas nutiktų jei sugestų ar pavogtų. Visada turiu grynųjų Very Happy
 Elektronines tapatybes nust. priemones
PranešimasParašytas: 2023 10 17, 11:21 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Mari
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Badas rašo:
Zamolskis apskritai smartfono nenaudoja (nu nereikia jam), tai logiška kad už autentikacijas jis nenori 500+ mokėt. O aš smarfoną naudoju ir naudočiau D


Ka tu perki uz 500+? Pirk uz 5000+ dar jausiesi geriau?
Maciau dabar nauji smarfonai Samsung kainuoja maziau 150 ir ju spec geresni nei tie kurie kainavo 500 pries 5 metus.

O zhmona naudoja smartfona 2016 metu modelis, tada kainavo 160 ir ten viskas yra kas reikia ir viskas veikia. Kazkur nuo 2015 metu modeliai nelabai ir tobuleja.
Smarfonas pirmiausia nepatogus kaip rysio priemone, jis per didelis ir nepatogu ji naudot dirbant. Bet priviso pusdauniu kurie ir nepatogu daikta naudoja, nor ji naudot pavojinga kai kuriose darbo pozicijose pvz dirbant aukstyje. SU tokiais net susirishti sunku, nes jie to savo sh nesugeba pasinaudot, kai reikia darbo reikalais prisiskambinti, nes isikishe prie uzhpakalio reikia atlenkti etc...

Cia jau kazhkokia diagnoze naudotis daiktus ne pagal patoguma o pagal mada...

Apsipirkimai, cia vel nera kuo girtis, nes dauguma prekiu pateiktos puskvailiu, ten nera pakankamai info. Su planesete pakankamai sunku susirasti papildoma info tenka su laptopu ar kompu
 Elektronines tapatybes nust. priemones
PranešimasParašytas: 2023 10 17, 13:43 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Badas
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Čia ne dinozaurams spręsti, ką perku pagal madą, o ką pagal poreikį. Dinozaurai turbut galvoja: jeigu aš tokio nepirkčiau, tai ir kitiems nereikia, o kas perka - tie pusdurniai pagal madą Mr. Green. Vienam nepatogu, kitam patogu. Aš perku mažiausius smartfonus, nes man taip patogu. Mano pažįstami perka lopetas, nes jiems taip patogu. Jie kitaip nešioja, kitaip naudoja. Vienaip dirbant aukštai ant pastolių, kitaip sėdint ofise. Gal jau laikas suprasti, kad patogumas nėra visiems bendras ir vienodas.
 Re: Elektronines tapatybes nust. priemones
PranešimasParašytas: 2023 10 17, 15:29 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Sauliucka
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Mari rašo:
Taigi toks parashymas "abiejuose Smart ID veikia." neturi logikos jei klausiama buvo ar galima ish abieju PRISIJUNGTI sekmingai

Iš abiejų prisijungiu sėkmingai.
Logika atsirado ?
Ar jei veikia, tai negali prisijungti ir faktiškai neveikia, nors veikia, bet neveikia ? Tai veikia ar vis tik neveikia pagal logiką ?
 Re: Elektronines tapatybes nust. priemones
PranešimasParašytas: 2023 10 17, 17:41 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Mari
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Sauliucka rašo:
Mari rašo:
Taigi toks parashymas "abiejuose Smart ID veikia." neturi logikos jei klausiama buvo ar galima ish abieju PRISIJUNGTI sekmingai

Iš abiejų prisijungiu sėkmingai.
Logika atsirado ?
Ar jei veikia, tai negali prisijungti ir faktiškai neveikia, nors veikia, bet neveikia ? Tai veikia ar vis tik neveikia pagal logiką ?


tada keista, nes pas mane abu veike bet prisijungiant ish netinkamo ishesdavo kad SMAR ID jums neregsitruotas aplamai.
Paskambinus i banka - pakeisdavo, tada ish kito eina o ish buvusio ant galo meta tokia klaida
 Elektronines tapatybes nust. priemones
PranešimasParašytas: 2023 10 17, 17:44 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Mari
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Badas rašo:
Čia ne dinozaurams spręsti, ką perku pagal madą, o ką pagal poreikį. Dinozaurai turbut galvoja: jeigu aš tokio nepirkčiau, tai ir kitiems nereikia, o kas perka - tie pusdurniai pagal madą Mr. Green. Vienam nepatogu, kitam patogu. Aš perku mažiausius smartfonus, nes man taip patogu. Mano pažįstami perka lopetas, nes jiems taip patogu. Jie kitaip nešioja, kitaip naudoja. Vienaip dirbant aukštai ant pastolių, kitaip sėdint ofise. Gal jau laikas suprasti, kad patogumas nėra visiems bendras ir vienodas.


Ash shiaip smartfona turejau jau 2004, tada pats ne dinozauras tur but neturejai dar

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/8/8b/Motorola_A925%2C_front.jpeg/220px-Motorola_A925%2C_front.jpeg
 Elektronines tapatybes nust. priemones
PranešimasParašytas: 2023 10 17, 19:08 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Osmis
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Mari rašo:
Badas rašo:
Čia ne dinozaurams spręsti, ką perku pagal madą, o ką pagal poreikį. Dinozaurai turbut galvoja: jeigu aš tokio nepirkčiau, tai ir kitiems nereikia, o kas perka - tie pusdurniai pagal madą Mr. Green. Vienam nepatogu, kitam patogu. Aš perku mažiausius smartfonus, nes man taip patogu. Mano pažįstami perka lopetas, nes jiems taip patogu. Jie kitaip nešioja, kitaip naudoja. Vienaip dirbant aukštai ant pastolių, kitaip sėdint ofise. Gal jau laikas suprasti, kad patogumas nėra visiems bendras ir vienodas.


Ash shiaip smartfona turejau jau 2004, tada pats ne dinozauras tur but neturejai dar

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/8/8b/Motorola_A925%2C_front.jpeg/220px-Motorola_A925%2C_front.jpeg


Na tai buvo jau 20 metų po to kai IBM savo Simon'us pardavinėjo Smile

_________________
Anyone (including your wife) can make just as fine
a tuner as Fisher...with the Fisher KM-60 StrataKit
 Elektronines tapatybes nust. priemones
PranešimasParašytas: 2023 10 17, 19:29 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Mari
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Osmis rašo:
Mari rašo:
Badas rašo:
Čia ne dinozaurams spręsti, ką perku pagal madą, o ką pagal poreikį. Dinozaurai turbut galvoja: jeigu aš tokio nepirkčiau, tai ir kitiems nereikia, o kas perka - tie pusdurniai pagal madą Mr. Green. Vienam nepatogu, kitam patogu. Aš perku mažiausius smartfonus, nes man taip patogu. Mano pažįstami perka lopetas, nes jiems taip patogu. Jie kitaip nešioja, kitaip naudoja. Vienaip dirbant aukštai ant pastolių, kitaip sėdint ofise. Gal jau laikas suprasti, kad patogumas nėra visiems bendras ir vienodas.


Ash shiaip smartfona turejau jau 2004, tada pats ne dinozauras tur but neturejai dar

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/8/8b/Motorola_A925%2C_front.jpeg/220px-Motorola_A925%2C_front.jpeg


Na tai buvo jau 20 metų po to kai IBM savo Simon'us pardavinėjo Smile

12 metu. Skirtumas tarp 1992 ir 2004 yra 12 metu


Paskutinį kartą redagavo Mari, 2023 10 17, 19:29. Redaguota 1 kartą
 Elektronines tapatybes nust. priemones
PranešimasParašytas: 2023 10 17, 19:29 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Badas
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Mari rašo:

Ash shiaip smartfona turejau jau 2004, tada pats ne dinozauras tur but neturejai dar

Taip, anuomet buvai pažanguolis, o dabar tapai dinozauras. Laikai keičiasi, ne? Smile
 Elektronines tapatybes nust. priemones
PranešimasParašytas: 2023 10 17, 19:37 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Mari
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Badas rašo:
Mari rašo:

Ash shiaip smartfona turejau jau 2004, tada pats ne dinozauras tur but neturejai dar

Taip, anuomet buvai pažanguolis, o dabar tapai dinozauras. Laikai keičiasi, ne? Smile

Turiu smartfona ir ji neshiojuosi, bet pokalbiam jis netinkamas. Mazhas ar didelis. Nes nepatogus elementariai.
Buvo cia kuri laika tokie Nokia mygtukiniai su Symbian sistema tai ten buvo imanoma ivariu programu priinstaliuoti, toks optimumas

https://news.tts.lt/static/media/cache/73/a6/73a698271f858842981d63605b3de204.jpg
Shefas turejo du, abu pastipo elektronishkai

Na sunku padaryti daikta kad tureti dvi viena kitai prieshtaraujancias savybes, tai kodel i smartfona nezhiuret kaip i mini planshete o telefona tureti normalu?
 Elektronines tapatybes nust. priemones
PranešimasParašytas: 2023 10 17, 19:52 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Badas
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Mari rašo:
Na sunku padaryti daikta kad tureti dvi viena kitai prieshtaraujancias savybes, tai kodel i smartfona nezhiuret kaip i mini planshete o telefona tureti normalu?

Kas vienam prieštarauja, tas kitam neprieštarauja, nes poreikiai ir skoniai yra skirtingi. Vieni nori mažo daikto kad tilptų į kišenę, kiti perka didelius daiktus ir dar įdeda į dėklą, ir nešiojasi kuprinės dydžio rankinėje. Kiekvienam savo.

Šiuolaikiniai įrenginiai jau seniai nėra telefonai, kaip tas žodis buvo suprantamas pries 20 metų. Tiesiog evoliucija buvo laipsniška ir iš paskos tempiasi senas pavadinimas. "Tikrų" telefonų liko labai mažai, jie savo užtarnauto vardo nesusigražins. Nepajėgs.
Tai ne vienintelis žodis, kuris dešimtmečių bėgyje keitė savo prasmę, tiesiog šitas pasikeitimas buvo ryškus ir santykinai greitas.
 Elektronines tapatybes nust. priemones
PranešimasParašytas: 2023 10 17, 20:04 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Mari
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Badas rašo:
Mari rašo:
Na sunku padaryti daikta kad tureti dvi viena kitai prieshtaraujancias savybes, tai kodel i smartfona nezhiuret kaip i mini planshete o telefona tureti normalu?

Kas vienam prieštarauja, tas kitam neprieštarauja, nes poreikiai ir skoniai yra skirtingi. Vieni nori mažo daikto kad tilptų į kišenę, kiti perka didelius daiktus ir dar įdeda į dėklą, ir nešiojasi kuprinės dydžio rankinėje. Kiekvienam savo.

Šiuolaikiniai įrenginiai jau seniai nėra telefonai, kaip tas žodis buvo suprantamas pries 20 metų. Tiesiog evoliucija buvo laipsniška ir iš paskos tempiasi senas pavadinimas. "Tikrų" telefonų liko labai mažai, jie savo užtarnauto vardo nesusigražins. Nepajėgs.
Tai ne vienintelis žodis, kuris dešimtmečių bėgyje keitė savo prasmę, tiesiog šitas pasikeitimas buvo ryškus ir santykinai greitas.


Nepyk, bet esi nemastantis sisteminis durnelis, kuri bukai kartoja dogmas.
Smartfonas negali buti mazas nes tada jo ekranas bus mazhas ir naptogus. Smartfone nera mygtuku todel atsakinet i skambucius yra problema.
Prie ko cia evoliucija? Galima telefona sukombinuot su shaldytuvu, ar prishingai su laikrodziu, visur bus savitos problemos pliusaai ir nepatogumai.

Jei jau suvoki, kad didelis daiktas ofise gal ir nieko, tai kodel taip psunkus uvokt kad jis nepatogus kitur? Kur reikia ranku ir mazhos ryshio priemones. Bet va reklama idiege, kad "pazhangu" ir kartoji negalvodamas.
Ofise, namuose jei ka kur kas patogesnis laidinis telefonas, nes jo nereikia tampytis su savimi, gali konfiguruot namu tinkla kaip nori ir t.t
ikazkodel UK darbuose visur laidiniai, o atsilikusioje LT manau mobiliakai,, nes taip pigiaua, nereikia niekoo pirkti ir nereikia galvot. Kur vaaldymas priesh nosi o kur prie ausies... Bet nieko, kad ir nepatogu, jei reklama pasake, kad gerai tai ko nepasikankinti ir nebuti pirmaujanciu?
 Elektronines tapatybes nust. priemones
PranešimasParašytas: 2023 10 17, 20:44 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Badas
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Ė, pasitikslinkim, kokias dogmas kartoju, kad žmonių skoniai ir poreikiai skirtingi? Tai koks tavo variantas, kad žmonių poreikiai vienoti - tokie kaip tu nustatei? Mr. Green Najaunajau, smarfonų valdove.

Aš perku mažiausius smartfonus, kurie egzistuoja rinkoje (išskyrus sulankstomus, kiniškus ir apple). Nes man px "mažas nepatogus" ekranas. Man reikia kad jis patogiai gulėtų kišenėje, nes jis daugiau gulimas nei naudojamas. O kai naudoju, man nėra jokių problemų, tokie mano asmeniniai poreikiai, kurie gali nesutapti su kitų žmonių poreikiais. Ar reikia patikslinti, kurią kūno dalį dėjau ant žinovų, kurie man aiškina koks turi būti mano aparatas? Very Happy
 Elektronines tapatybes nust. priemones
PranešimasParašytas: 2023 10 17, 20:59 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Mari
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Badas rašo:
Ė, pasitikslinkim, kokias dogmas kartoju,


Dogma, kad smarfono naudojimas yra kazhkoks lygis. Na kaip chepiura ant kaklo...
Po to dar kaina 500+ buvo pamineta... Gal ash kai ko nezhinau, gal ten tie smartfonai generuoja pinigus i saskaita ar parduotuvese uzh dyka apsiprekini ar puse kainos?

Visi irenginiai turi tam tikras savybes ir sygebejimus, tik tiek.
Pokalbiam pakanka pokalbius palaikancios irangos, tai ir vadinas telefonu, pas normalius zhmones.
Ten prisobachina koki fotika, MP3 playeri. Va shitos feature tai visai nepadidina telefono ir visai nieko, net jei nenaudoji. Ekranas jau norisi kad butu kuoo didesnis.
Patogiam pokalbiam telefone ekranui praktishkai vietos nera, prie geriausiu noru. Tai jis ten netinka...
Tureti telefona ir smartfona ko gero optimaliausia. Kai kam gal nera tokio liuksuso, tai jie kazhka renkasi aukoja. Bet jei zhmogui reikia patogaus telefono, tai jis ir renkasi telefona o ne kazhkoki netinkama itaisa, ir tai nieko bendro neturi su "lygiu"
 Elektronines tapatybes nust. priemones
PranešimasParašytas: 2023 10 17, 21:08 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Badas
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Vienam "lygis", kitam "patogumas". Skaičius 500 buvo replika į aukštesnę žinutę, ar pajėgsi surasti kas jos originalus autorius Mr. Green

Šiais laikais niekas neperka įrenginio "pokalbiams". Perka įrenginį "viskam", kurį išpročio visi vadina telefonu. Yra žmonių, kuriems nereikia visko, čia irgi ok, mygtukiniai irgi turi savo procentėlio dalį rinkoje. Niekas negalvoja kad smartfonas yra lygis, nežinau iš kur ištrauki šitas dogmas, apie kurias niekas nežino išskyrus tave Very Happy
Pasitaiko žmonių, kurie matuojasi kurio automobilis geresnis, kurio namas didesnis, kurio smartfonas smartfonesnis, bet tai pavienės diagnozės, ir jos nesusiję su konkrečiais įrenginių tipais. Visi kiti tiesiog nori gero daikto, nėra nieko blogo norėti geresnio automobilio ir geresnio namo.
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4  Toliau
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

GENERAL FINANCING BANKAS

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

Technologijos.lt

Buitinė technika ir elektronika internetu žemos kainos – Zuza.lt

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

„Deinavos baldai“ — šeimos baldai

FS 22 Tractors
Farming Simulator 19 Mods, FS 22 Maps, FS22 Mods
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS22 Trucks
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Paskola internetu
Vartojimo paskola, paskola automobiliui, paskola būsto remontui
Thermal monocular
Thermal vision camera,
Night vision ar scope,
Night vision spotting scope
FS22 Mods
FS22 Harvesters, FS22 Tractors Mods, FS22 Maps Mods
FS22 Mods
FS22 Maps,
FS22 Harvesters,
FS22 Tractors
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
Sims 4 Mods
Sims 4 CC Clothes,
Sims 4 Hair CC,
Sims 4 Skill Cheat
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
Farming Simulator 2019 Mods, FS22 Mods, FS22 Maps
farmingsimulator19mods.fr
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
Reklamos paslaugos
SEO sprendimai

www.addad.lt
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama