Elektronika.lt
 2024 m. gegužės 11 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2024 05 11, 08:12. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Televizija, vaizdo aparatūra » Sat ziurejimas
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 34
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4  Toliau
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 Sat ziurejimas
PranešimasParašytas: 2023 09 10, 15:47 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
TelevizijosVergai
Naujokas
Naujokas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Mari rašo:
Tamsta esi visai bukas jei nazhinai kad bitreitai yra svarbiausia o ne raishka. Ka cia veiki su tokiu neishmanymu?
Su kuo gali susidurti, jei matyt bendrauji tik su bemoksliais.

Na visokiais pizhonais kurie apie 4K kalba, bet nezhino, kaip tas vaizdas pas juos patenka. Nieko nesuvoki apie spaudimo technologas apie IP perdavimo technologijas, na nieko, nes rashineji nesamones


Wow senai tokio idioto nebuvau sutikęs Very Happy Tu gal vaikystėje kvadratą su plytomis žaidei arba žiemą vietoj sniego gniuščių blokus kokius į tave kas mėtė? Very Happy Keli postai pats rašinėjo apie HD, FULL HD, dabar rašo bitreitas svarbiausia Very Happy Tu man atrodo rašai tik tam, kad rašyti. Jei taip įdomų bukas tu pats žmogaus viskas svarbu video: suspaudimas, bitreitai, raiška ir t.t. Tai, kad čia nevaidink kažkokio kieto eksperto, nes tokių ekspertų pilna Lietuva. Kalba ėjo apie raiškas, pats apie jas pylei, tai čia nusiimk susireikšmino marškinėlius ir tyliai pasėdėk, nes jau pradedu galvoti, kad su siena bendraujant protingiau pasikalbėti gali negu su pačiu. Aš žinau kiek man reikia žinoti ir patikėk daug daugiau, nei pats čia bandai pateikti, kad pats žinai. Techniniai dalykai nerūpi man, nes nedirbu su tuo. Bet visi reikalingi niuansai yra žinomi. O dėl bendravimo na su tavim įsivėliau į diskusijas, o bemokslis tu ar ne nežinau, nes nepažystu tavęs, bet pagal tavo mano nuomone kliedesius susidaro įspūdis, kad su galva tau kažkas ir negerai. Čia tik nuomonė, įspūdis ir visa kita. Gal klystu. Tiesiog rašliava kaip aš vadinu man primena pirmoko kliedesius. O ir susireikšminęs esi vadindamas kitus pižonais ir t.t. Nors tupi čia turbūt 5 dienas per savaitę, kas šiaip jau rodo ir kažkokius ženklus, kad nelabai su realia komunikacija ką bendro turi. Matyt truputį ir su draugais problemos ir t.t. Tai, kad gal į savo daržą žiūrėk kiek gal būt pats atsilikęs esi prieš pižonais kitus vadindamas. Šiaip reikia itin didelio bukumo kitus menkinant, o save aukštinant. Protingi šiaip žmonės aplamai tokių dalykų nedaro. Nesivelčiau ir aš, tiesiog žiauriai idiotai nepatinka, o tamstos komentarai labai susdaro man įspūdį, kad galimai toks esate. Bet kaip rašiau gal klystu, per internetą sunku apie žmogų ką pasakyti kaip nepažįsti. Sėkmės toliau čia savo istorijas rašinėti, neturiu tam laiko, kad su kiekvienu čia tuščiai rašinėtis.
 Sat ziurejimas
PranešimasParašytas: 2023 09 11, 04:50 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Socrates
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
TelevizijosVergai rašo:
Mari rašo:
Tamsta esi visai bukas jei nazhinai kad bitreitai yra svarbiausia o ne raishka. Ka cia veiki su tokiu neishmanymu?
Su kuo gali susidurti, jei matyt bendrauji tik su bemoksliais.

Na visokiais pizhonais kurie apie 4K kalba, bet nezhino, kaip tas vaizdas pas juos patenka. Nieko nesuvoki apie spaudimo technologas apie IP perdavimo technologijas, na nieko, nes rashineji nesamones


Wow senai tokio idioto nebuvau sutikęs Very Happy Tu gal vaikystėje kvadratą su plytomis žaidei arba žiemą vietoj sniego gniuščių blokus kokius į tave kas mėtė? Very Happy Keli postai pats rašinėjo apie HD, FULL HD, dabar rašo bitreitas svarbiausia Very Happy Tu man atrodo rašai tik tam, kad rašyti. Jei taip įdomų bukas tu pats žmogaus viskas svarbu video: suspaudimas, bitreitai, raiška ir t.t. Tai, kad čia nevaidink kažkokio kieto eksperto, nes tokių ekspertų pilna Lietuva. Kalba ėjo apie raiškas, pats apie jas pylei, tai čia nusiimk susireikšmino marškinėlius ir tyliai pasėdėk, nes jau pradedu galvoti, kad su siena bendraujant protingiau pasikalbėti gali negu su pačiu. Aš žinau kiek man reikia žinoti ir patikėk daug daugiau, nei pats čia bandai pateikti, kad pats žinai. Techniniai dalykai nerūpi man, nes nedirbu su tuo. Bet visi reikalingi niuansai yra žinomi. O dėl bendravimo na su tavim įsivėliau į diskusijas, o bemokslis tu ar ne nežinau, nes nepažystu tavęs, bet pagal tavo mano nuomone kliedesius susidaro įspūdis, kad su galva tau kažkas ir negerai. Čia tik nuomonė, įspūdis ir visa kita. Gal klystu. Tiesiog rašliava kaip aš vadinu man primena pirmoko kliedesius. O ir susireikšminęs esi vadindamas kitus pižonais ir t.t. Nors tupi čia turbūt 5 dienas per savaitę, kas šiaip jau rodo ir kažkokius ženklus, kad nelabai su realia komunikacija ką bendro turi. Matyt truputį ir su draugais problemos ir t.t. Tai, kad gal į savo daržą žiūrėk kiek gal būt pats atsilikęs esi prieš pižonais kitus vadindamas. Šiaip reikia itin didelio bukumo kitus menkinant, o save aukštinant. Protingi šiaip žmonės aplamai tokių dalykų nedaro. Nesivelčiau ir aš, tiesiog žiauriai idiotai nepatinka, o tamstos komentarai labai susdaro man įspūdį, kad galimai toks esate. Bet kaip rašiau gal klystu, per internetą sunku apie žmogų ką pasakyti kaip nepažįsti. Sėkmės toliau čia savo istorijas rašinėti, neturiu tam laiko, kad su kiekvienu čia tuščiai rašinėtis.


Jis yra kazkada gaves chalturos prie kinietisku vaizdo stebejimo kameru, todel dabar labai ishpruses. Tiesiog nekreipk demesio ir viskas. Ateina cia parasinet per visas temas pievas, nes neturi kur daugiau laiko praleisti.
 Sat ziurejimas
PranešimasParašytas: 2023 09 11, 09:56 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Mari
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
TelevizijosVergai rašo:
Keli postai pats rašinėjo apie HD, FULL HD, dabar rašo bitreitas svarbiausia Very Happy

Net tokio paprasto dalyko nesuvoki?

Tada gal geriau tau sudalyvaut forume "Pabukime grazios", ten nereikes tokiu sudetingu dalyku suprasti
 Sat ziurejimas
PranešimasParašytas: 2023 09 11, 10:04 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Mari
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Socrates rašo:


Jis yra kazkada gaves chalturos prie kinietisku vaizdo stebejimo kameru, todel dabar labai ishpruses. Tiesiog nekreipk demesio ir viskas. Ateina cia parasinet per visas temas pievas, nes neturi kur daugiau laiko praleisti.


O ka tu apie kameras supranti? Dabar tik kinietiskos ir liko 95 proc, kai cia pradejo kinu bijot, tai korejetishkos.

Citata:
"Pora metu FPGA programinau irangai su DVB srautais"


Na ir kas, jei nesupranti teoriniu principu to ka darei. Dave kazhkokias specifikacijas ir darei. Nuliais srauta pildet. Matyt tokios specifikacijos buvo...

Man buvo skambutis, kai mirtingumo nuo viruso paskaiciuot nesugebi. Ne techniskas pas pati mastymas, labai i emocijas linksti, todel logishka, kad neishmaneliui pasilizint sugalvojai.
 Sat ziurejimas
PranešimasParašytas: 2023 09 11, 19:02 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
F4T4L1TY
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Mari rašo:
Dabar tik kinietiskos ir liko 95 proc, kai cia pradejo kinu bijot, tai korejetishkos.

Šaltinį pateikite savo parašytos informacijos. Aš kiek žinau kilus diskusijoms apie nesaugią kinišką įrangą (apie kameras taip pat buvo kalbama) buvo kalbama aplamai apie kiniškos įrangos keitimą į kitų gamintojų, kaip tarkim: Nokia, Ericsson, bei pan. Čia bendrai kalbu apie naudojamą įrangą, ne tik kameras įstaigose ir pan.

Mari rašo:
Net tokio paprasto dalyko nesuvoki?

Na pačio postus paskaičius, tai matosi, kad daug paprastesnių dalykų neskiriate Very Happy O dar kitus įžeidinėjate.

Socrates rašo:
Jis yra kazkada gaves chalturos prie kinietisku vaizdo stebejimo kameru, todel dabar labai ishpruses. Tiesiog nekreipk demesio ir viskas. Ateina cia parasinet per visas temas pievas, nes neturi kur daugiau laiko praleisti.

Na tai, kad dirbo su kameromis ir nusimano, tai nesuteikia jam manau teisės kitus įžeidinėti, čia pilti savo tą informaciją ir pan. Juk yra forumo moderatoriai, tai negalit tiesiog jiems informaciją perduoti apie tokį narį mes lauk ir forume bus tvarka?
 Sat ziurejimas
PranešimasParašytas: 2023 09 11, 21:04 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Socrates
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Mari rašo:
Socrates rašo:


Jis yra kazkada gaves chalturos prie kinietisku vaizdo stebejimo kameru, todel dabar labai ishpruses. Tiesiog nekreipk demesio ir viskas. Ateina cia parasinet per visas temas pievas, nes neturi kur daugiau laiko praleisti.


O ka tu apie kameras supranti? Dabar tik kinietiskos ir liko 95 proc, kai cia pradejo kinu bijot, tai korejetishkos.

Citata:
"Pora metu FPGA programinau irangai su DVB srautais"


Na ir kas, jei nesupranti teoriniu principu to ka darei. Dave kazhkokias specifikacijas ir darei. Nuliais srauta pildet. Matyt tokios specifikacijos buvo...

Man buvo skambutis, kai mirtingumo nuo viruso paskaiciuot nesugebi. Ne techniskas pas pati mastymas, labai i emocijas linksti, todel logishka, kad neishmaneliui pasilizint sugalvojai.


Yra DVB standartai ir ten viskas paaiskinta, kas ir kaip veikia. Jus nei tu standartu skaitete, nei kazka esate dirbes su jais ir isvis skiedziat nesamones su savo "supratimu".
As jau paaiskinau praeitam poste kodel srautas yra uzpildomas nuliais ir kodel tie nuliniai paketai egzistuoja. Jei nedaeina, kad moduliatoriaus bitreitas visiskai nepriklauso nuo transliuojamo video/audio turinio, tai cia ir palikim. Vadovaukites ten savo supratimu. Mes cia visi forume matom, koks tas supratimas Cool
 Sat ziurejimas
PranešimasParašytas: 2023 09 11, 21:26 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Mari
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Socrates rašo:


Yra DVB standartai ir ten viskas paaiskinta, kas ir kaip veikia. Jus nei tu standartu skaitete, nei kazka esate dirbes su jais ir isvis skiedziat nesamones su savo "supratimu".
As jau paaiskinau praeitam poste kodel srautas yra uzpildomas nuliais ir kodel tie nuliniai paketai egzistuoja. Jei nedaeina, kad moduliatoriaus bitreitas visiskai nepriklauso nuo transliuojamo video/audio turinio, tai cia ir palikim. Vadovaukites ten savo supratimu. Mes cia visi forume matom, koks tas supratimas Cool


Daviau linka ar ponas skaitete?

DVB siaip transliuoja duomenu SRAUTA. Tai griezhtai apibrezhta. O kas tame sraute jau reikalas to kas ta transporderi nuomoja.


Siaip buna keli TV kanalai radijas. Tai va panashu, kad tie kanalai gali naudoti VBR kas tame linke ir minima.
O ponas teigiate, kad negali.
As labiau linkes tiketi mineto straipsnio autoriais o ir sveikas protas ta pati pataria, kad kam gera daikta(srauta) neisnaudoti.
O ponu tiket kazkaip nesiryztu. Nes nematau logikos
 Sat ziurejimas
PranešimasParašytas: 2023 09 11, 22:39 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
F4T4L1TY
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Socrates rašo:
Mes cia visi forume matom, koks tas supratimas Cool

Aš pastebiu yra pasaulyje tokie tipai žmonių, kurie ginčijasi tik tam, kad ginčytis. Nesvarbu teisus jis ar ne, bet va jo turi būti žodis ir taškas. Šiaip man patinka su tokiais, linksmi pokalbiai būna. Šiaip sako geriausia duoti tokiems kelią, nes na vis tiek jie nepasiduos. O ir pasaulyje visokių reikia. Tik man keistą, kad šiais laikais lengvą viską patikrinti. Yra visagalis Google, bet va jie vis tiek sako ne ne, aš teisesnis net už Google, kuris randa kokio tikro eksperto pasisakymus Smile Juk jis kiniškas kameras prižiūrėjo ir bobutei sovietmečiu, kaip supratau, taisė lempinį TV Very Happy Bet va savo parašytų žodžių šaltiniais ir įrodyti negalėjo. Tai va tokia ir ta tiesa, nėra šaltinių tik vieno žmogaus žodžiai Very Happy
 Sat ziurejimas
PranešimasParašytas: 2023 09 12, 15:59 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Socrates
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Mari rašo:

DVB siaip transliuoja duomenu SRAUTA. Tai griezhtai apibrezhta. O kas tame sraute jau reikalas to kas ta transporderi nuomoja.


Siaip buna keli TV kanalai radijas. Tai va panashu, kad tie kanalai gali naudoti VBR kas tame linke ir minima.


Tai kad jau einate teisinga kryptimi, atsakykite kuo uzpildomas skirtumas tarp jusu mineto "grieztai apibrezto srauto" ir "kanalu, kurie naudoja VBR"? Cool

Atsakyma turi Tektronix'as jums: https://www.tek.com/en/support/faqs/why-are-null-packets-important-mpeg

Stai galite pasinaudoti kalkuliatoriumi ir pasiskaiciuoti koks bus tikslus DVB-T bitreitas pagal nurodytus moduliacinius parametrus: https://www.satbroadcasts.com/DVB-T_Bitrate_Calculator.html
Viskas bitu tikslumu ir nekintama Smile

O jei SAT idomu, tai cia visur surasyti bitreitai, kiekvieno transponderio:
https://en.kingofsat.net/pack-skydigital.php

Didzioji dalis 33.8Mb/s. Net ir symbol rate ir FEC parametrai nurodyti. Galite pasitikrint, kad nemeluoja: https://www.satbroadcasts.com/DVB-S_Bitrate_and_Bandwidth_Calculator.html

Jei dabar nedaeis, tai tiek to... nuo CCTV kameru iki televizijos - kaip iki menulio.
 Sat ziurejimas
PranešimasParašytas: 2023 09 12, 23:22 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Mari
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Socrates rašo:


Tai kad jau einate teisinga kryptimi, atsakykite kuo uzpildomas skirtumas tarp jusu mineto "grieztai apibrezto srauto" ir "kanalu, kurie naudoja VBR"? Cool

Zmogau, atsiminti kazkokius dalykelius tai neturi nieko bendro su logikos turejimu ir suvokimu.
Pas pati yra daug puikiu zhiniu apie elektronika, bet su logika tai visur problemos.

Tam dinaminiam srautu paskirstyme tai bus paskirstytas visas srautas. VISAS. Jis yra zhinomas, taigi matematikai nebus problemu ji padalinti. AIshku jei liks ten nezymus skaicius bitu tai bus nuliai bet tai jau labai mazha dalis.

Pradejot gi nuo to kad VBR nenaudojama.
Dabar jau lyg ir naudojama, bet dar reikia suprasti, kad tuos bitreitus uzduoda procesorius kuris skirsto sraute MUXe. Tai ir yra visa ideja. Ne kazkokie ten atskiri VBR srautai (kur aisku garantuotai butu likusio laisvo srauto plius daznai ir pritruktu) bet butent rezultatas VBR kompleksinio valdymo visame transporderyje ar kitame fiksuoto bitreito kanale.

Kuo skiriasi CCTV kameros nuo bet kokio kito video srauto jus vel visai nieko nesuvokiat, nes manot, kad CCTV tai kazkur kieme stebi pieva. Yra ir tokiu. Kaip yra ir TV kanalu, kurie nueina artifaktais nuo zymesnio judesio (bet mazai ima srauto)
O kad CCTV kameros stovi produkcijos linijose, kur didzhiuliai greiciai ir reikalinga griezta sinchro ir labai apibrezhta kokybe - tai nepagalvojate.

Visur VISKAS TAS PATS. Tie patys principai.Nes H.264, H.265 standartus sukure bendrus
 Sat ziurejimas
PranešimasParašytas: 2023 09 13, 13:00 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
F4T4L1TY
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Mari rašo:
Socrates rašo:


Tai kad jau einate teisinga kryptimi, atsakykite kuo uzpildomas skirtumas tarp jusu mineto "grieztai apibrezto srauto" ir "kanalu, kurie naudoja VBR"? Cool

Zmogau, atsiminti kazkokius dalykelius tai neturi nieko bendro su logikos turejimu ir suvokimu.
Pas pati yra daug puikiu zhiniu apie elektronika, bet su logika tai visur problemos.


Visur pilama tas pats, Socrates, man ir pan. Jei kažkas parašo kažką kitaip, jau iš kart logikos problemos Very Happy Tamsta, Mari, pirmiausiai savo logika pasidomėkite, prieš vertindamas kito. Nes pagal jus čia turbūt visi be logikos išskyrus aišku patį Very Happy Humoro klubas gal jau užgėsiąs, bet su tokiais teorijos pačio vingiais manau greitai atstatytumėt Very Happy
 Sat ziurejimas
PranešimasParašytas: 2023 09 13, 15:39 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Socrates
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
[quote="Mari"]
Socrates rašo:

Pradejot gi nuo to kad VBR nenaudojama.
Dabar jau lyg ir naudojama, bet dar reikia suprasti, kad tuos bitreitus uzduoda procesorius kuris skirsto sraute MUXe. Tai ir yra visa ideja.


As kadangi esu su srautu muxinimu, demuxinimu, lenteleiu generavimu ir pergeniravimu dirbes, tai galiu pasakyti, kad Mari visiskai nusisnekate. Tokia ta jusu "logika" Laughing

VBR fundamentaliai negali buti naudojame jokiose DVB-T/T2/C/C2/S/S2 transliacijose, kur naudojamas moduliatorius, nes moduliatoriaus bitreitas yra konstanta. Ta jau savo praeitam poste parodziau.

VBR galima naudot interneto transliacijose, ka jus ten su savo CCTV kamerom ir naudojat.

Pamastymui paimkit Astra 2G 11127 V transponderi, kuriame yra 2 programos: Channel 4 HD ir 4Seven.Transponderio bitreitas 33.8Mb/s. Kaip pats minejot, HD transliuoja kokiais 8-10Mb/s, o SD dar maziau.
Tai kur like ~20Mb/s? Cool

P.S. Kaip atrodo tradicinis DVB srautas DecTec StreamXpert analizatoriuje:
https://www.sencore.com/app/uploads/2020/04/StreamXpertV2.png

Kaip cia Mari yra, kad net 8% srauto yra null packets? Shocked

Prasom dar parodyti cia visam forumui savo logika - mane labai dziugina Smile
 Sat ziurejimas
PranešimasParašytas: 2023 09 13, 23:14 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
F4T4L1TY
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Socrates rašo:
As kadangi esu su srautu muxinimu, demuxinimu, lenteleiu generavimu ir pergeniravimu dirbes, tai galiu pasakyti, kad Mari visiskai nusisnekate. Tokia ta jusu "logika"

Kiniškų kamerų stebėjimas aukščiau visko, jų prisižiūrėjęs Mari, kaip suprantu, pats sau patapo visų gyvenimo egzistencinių ir ne tik klausimų guru Very Happy Mes vaikystėje turėjom tokį, kur šauna, bet šauna kokia tema, tai daug kentėjo. Nes vaikystėje vaikai žiaurūs, nusišnekėtojų nelabai mylėjo. Neskatinu, tik dalinuosi prisiminimais.

_________________
Parašas – ne skelbimams!
 Sat ziurejimas
PranešimasParašytas: 2023 09 14, 20:29 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Mari
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
1. Ar jus skiriate, kas yra transponderio bitreitas ir kas yra atskiru srautu bitreitas?

2. Niekas ir neabejoja, kad negalima keisti transponderio bitreita, nes jis apibrezhtas pirmiausia radio rysio charakteristikomis, todel jo keitimas butu beprasmishkas, antra jokie standartai to nenumato.

3. O jau ATSKIRI srautai gali buti ir VBR (data, audio, TV) Bent taip rasho ir tame straipsnyje. Kiek tyrinejau H.264 srautus ivairiuose kanaluose tai jie paprastai nera pastovus. CBR srautai visada pastovus.

4. Yra tushti transporderiai ar neishnaudoti, ten bus nuliai. Bet mes gal apie ishnaudojamus diskutuojame. Ten nuliai nenaudingi, nes uzh visa transponderi mokami pinigai ir norima ta srauta kuo geriau ishnaudot

5. Internetas tamstos zhiniai taip pat ne guminis. Na jis nera fiksuotai nustatytas gal paciam, bet komerciniams naudotojams pralaidumas yra pakankamai nustatytas ir pagal tai imamos babkes. Taigi ten taip pat reikia tilpti i limitus.

6. Ir cameru srautai keliauja ne guminiais kanalais. Visur yra ribojimai

[quote="Socrates"]
Mari rašo:
Socrates rašo:

Pradejot gi nuo to kad VBR nenaudojama.
Dabar jau lyg ir naudojama, bet dar reikia suprasti, kad tuos bitreitus uzduoda procesorius kuris skirsto sraute MUXe. Tai ir yra visa ideja.


As kadangi esu su srautu muxinimu, demuxinimu, lenteleiu generavimu ir pergeniravimu dirbes, tai galiu pasakyti, kad Mari visiskai nusisnekate. Tokia ta jusu "logika" Laughing

VBR fundamentaliai negali buti naudojame jokiose DVB-T/T2/C/C2/S/S2 transliacijose, kur naudojamas moduliatorius, nes moduliatoriaus bitreitas yra konstanta. Ta jau savo praeitam poste parodziau.

VBR galima naudot interneto transliacijose, ka jus ten su savo CCTV kamerom ir naudojat.

Pamastymui paimkit Astra 2G 11127 V transponderi, kuriame yra 2 programos: Channel 4 HD ir 4Seven.Transponderio bitreitas 33.8Mb/s. Kaip pats minejot, HD transliuoja kokiais 8-10Mb/s, o SD dar maziau.
Tai kur like ~20Mb/s? Cool

P.S. Kaip atrodo tradicinis DVB srautas DecTec StreamXpert analizatoriuje:
https://www.sencore.com/app/uploads/2020/04/StreamXpertV2.png

Kaip cia Mari yra, kad net 8% srauto yra null packets? Shocked

Prasom dar parodyti cia visam forumui savo logika - mane labai dziugina Smile
 Sat ziurejimas
PranešimasParašytas: 2023 09 14, 20:35 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Mari
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
F4T4L1TY rašo:
Mes vaikystėje turėjom tokį, kur šauna, bet šauna kokia tema, tai daug kentėjo. Nes vaikystėje vaikai žiaurūs, nusišnekėtojų nelabai mylėjo. Neskatinu, tik dalinuosi prisiminimais.


Daug kentejai suprantu...
Uzhuojauta
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4  Toliau
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

GENERAL FINANCING BANKAS

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

Technologijos.lt

Buitinė technika ir elektronika internetu žemos kainos – Zuza.lt

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

„Deinavos baldai“ — šeimos baldai

FS 22 Tractors
Farming Simulator 19 Mods, FS 22 Maps, FS22 Mods
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS22 Trucks
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Paskola internetu
Vartojimo paskola, paskola automobiliui, paskola būsto remontui
Thermal monocular
Thermal vision camera,
Night vision ar scope,
Night vision spotting scope
FS22 Mods
FS22 Harvesters, FS22 Tractors Mods, FS22 Maps Mods
FS22 Mods
FS22 Maps,
FS22 Harvesters,
FS22 Tractors
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
Sims 4 Mods
Sims 4 CC Clothes,
Sims 4 Hair CC,
Sims 4 Skill Cheat
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
Farming Simulator 2019 Mods, FS22 Mods, FS22 Maps
farmingsimulator19mods.fr
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
Reklamos paslaugos
SEO sprendimai

www.addad.lt
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama