Elektronika.lt
 2024 m. gegužės 12 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2024 05 12, 13:13. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Įvairūs » Ebay ir kiti e-shopai
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 1112
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Toliau
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 Ebay ir kiti e-shopai
PranešimasParašytas: 2023 06 28, 11:28 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
rammas
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Badas rašo:
rammas> tu banko geriau neminėk, ten tavo pinigai išties tau nepriklauso, nors ir dėl kitų priežasčių Mr. Green

O šiaip klausimas buvo apie ilga ir trumpą numeriuką, bet jaučiu niekam neįdomu, šia tema tiek malkų nepriskaldysi Very Happy

Mano malkų čia nebūtų, jei pikta super Mari'o bobutė nelaužtų protingo kosmonauto. Very Happy
Lauždama protingą kosmonautą, išmetė "perliuką" - pašte siunta NE TAVO, čia aš ir nusprendžiau pasilinksminti, tik tiek. Very Happy
 Ebay ir kiti e-shopai
PranešimasParašytas: 2023 06 28, 11:30 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Mari
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Badas rašo:
rammas> tu banko geriau neminėk, ten tavo pinigai išties tau nepriklauso, nors ir dėl kitų priežasčių Mr. Green

O šiaip klausimas buvo apie ilga ir trumpą numeriuką, bet jaučiu niekam neįdomu, šia tema tiek malkų nepriskaldysi Very Happy


Galvojau, kad protingesnis, o dabar kazhkokie numeriukai tau ispudi daro.
Pastas operuoja tik numeriais kurie yra suderinti pasto organizacijos. Tai trumpi numeriai ir jie neturi jokio rysio su kitais numeriais. JOKIO. Toliau yra taisykles. SIunejas yra pasto kurjerio klientas, ir siunta yra siuntejo ir vezhejo reikalas. O ne gavejo. Kol negavai praneshimo ateiti atsiimti, tai tave gali pasiusti ten kur ta laiva. Nes ten jie negauna pinigu, kad kazhkas atejes galetu lesti smegenis.
Nepatinka kontaktuoji su tuo ish ko pirkai
 Ebay ir kiti e-shopai
PranešimasParašytas: 2023 06 28, 12:03 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Badas
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Mari, gal jau pabaik tas nesamones. Esu ne kartą šokdinęs paštą kaip gavėjas, ir paštas manęs nesiuntinėjo o stengėsi padėti kiek galėjo (na, tiek kiek gali padėti neįgalieji). Tu pats aiškiai siuntų negauni, jokių problemų neturi, ir todėl neįsivaizduoji kaip sprendžiamos pašto problemos. Tu gyveni kažkur kitoje visatoje su savo susifantazuotom taisyklėm, bet aš negyvenu tavojoje.
Beje, ten aukščiau buvo du paprasti klausimėliai, gal įstengtum atsakyti?

Kas dėl numeriukų, tai asmeninės fantazijos irgi nedomina, galimi tik du atsakymų variantai: a) žinau kaip gauti trumpą numeriuką, b) nežinau kaip gauti. Trečio varianto nėra. Pasiūlymas kreiptis į siuntėja neturi prasmės, nes jis žino tiek pat, kiek ir aš - tiek kiek rodė "neteisingas" trackingas pagal ilgą numerį.
 Ebay ir kiti e-shopai
PranešimasParašytas: 2023 06 28, 12:29 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Mari
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Badas rašo:
Esu ne kartą šokdinęs paštą kaip gavėjas, ir paštas manęs nesiuntinėjo

žinau kaip gauti trumpą numeriuką,


1. Nesiuntinejo, matyt pavyko. Siaip ten mandagiai paaiskina, kad jei neturi numerio ir negavai kvietimo tai nesuki jiems galvos. Dabar ten kruvos siuntu.
Net jei turi numeri ir zinai, kad paste yra tai pasako, kad kruva dar neisrusiuota, nesuvesta i kompa prasome laukti ir netrukdyti

2. Nueik pas bureja, isburs tau numeriuka... artistas. Ebay gal ir zino, gal ju numeriai tam kad paslepti tikrus. Bet pastas tai tikrai tokiu dalyku nezino.
Per mandagiai su tavimi elgiasi, tai jau praradai ryshi su realybe.

Jei kam padedi, tai po to galvoja, kad privalai. Tai tokia ir pasto klaida
 Ebay ir kiti e-shopai
PranešimasParašytas: 2023 06 28, 12:33 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Mari
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Badas rašo:
Pasiūlymas kreiptis į siuntėja neturi prasmės, nes jis žino tiek pat, kiek ir aš - tiek kiek rodė "neteisingas" trackingas pagal ilgą numerį.


Siuntejas zino kaip ir per ka issiunte, tai zino ir to vezhejo ar pashto trakinga.
Jei ebay turi savo sistema, tada ebay yra siuntejas ir jis zino.
 Ebay ir kiti e-shopai
PranešimasParašytas: 2023 06 28, 14:05 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Badas
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Nesu tikras ar ebay turi savo sistemą. Esu gavęs siuntų (dažniausiai iš Indijos), kur adresas budavo užrašytas su tušinuku ranka Mr. Green. Jeigu siuntėjas ebajui įves pašte gautą trackingo numerį - ebay patrackins, jei įves "12345" - nepatrackins, o aš esu matęs ir tokių numerių Very Happy. Šiaip galvos neguldau, tiesiog remiuosi savo pastėjimais, o pastebėjimų kiekis yra keturženklis jeigu ką.
 Ebay ir kiti e-shopai
PranešimasParašytas: 2023 06 28, 14:20 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Mari
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Bet kuriuo atveju, kiekvienas numeris priklauso kazkokiai sistemai. Ebay pardavejas issiuncia preke ir pazymi. Tai jei pranesima generuoja ebay, tai ji gali duoti savo numeri, o tikra numeri naudoti paieskai

Tavo numeris panashus i SpeedPAK

The tracking number of a Speedpak delivery

Tracking numbers Speedpak begin with "EE" or "ES", followed by 26 characters or letters. Like for example: EE1234EF2485762371GH77Z12I9.
 Ebay ir kiti e-shopai
PranešimasParašytas: 2023 06 28, 15:05 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Badas
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Taip, tai SpeedPAK numeris. Bet kitų numerių eBay neturi, jis tik rodo tai ką, SpeedPAKas (arba kitas vežėjas) jam gražina per API.
Gali būti kad siunta Lietuvą pasiekė be "standartinio" numeriuko, tada LP užklijuoja savo random "teisingą" numerį ir užbaigia siuntimą pagal paniatkes kaip priklauso, bet to naujo numeriuko niekam nepasako Evil or Very Mad. Su tuo buvau susidūręs ir anksčiau, vienu momentu LP idiotai netgi teisingai registruotas siuntas pernumeruodavo iš naujo savais numeriukais ir tada galai į vandenį Very Happy. Beveik neabejoju, kad visi numeriukai guli LP vidinėse informacinėse sistemoje, bet jų niekam nesako, nes neregistruotai siuntai pagal paniatkes nepriklauso nieko sakyti. Aišku, čia tik mano hipotezės, bet paremtos spalvinga patirtimi.
 Ebay ir kiti e-shopai
PranešimasParašytas: 2023 06 28, 15:28 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Mari
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Badas rašo:
Taip, tai SpeedPAK numeris. Bet kitų numerių eBay neturi, jis tik rodo tai ką, SpeedPAKas (arba kitas vežėjas) jam gražina per API.
Gali būti kad siunta Lietuvą pasiekė be "standartinio" numeriuko, tada LP užklijuoja savo random "teisingą" numerį ir užbaigia siuntimą pagal paniatkes kaip priklauso, bet to naujo numeriuko niekam nepasako Evil or Very Mad. Su tuo buvau susidūręs ir anksčiau, vienu momentu LP idiotai netgi teisingai registruotas siuntas pernumeruodavo iš naujo savais numeriukais ir tada galai į vandenį Very Happy. Beveik neabejoju, kad visi numeriukai guli LP vidinėse informacinėse sistemoje, bet jų niekam nesako, nes neregistruotai siuntai pagal paniatkes nepriklauso nieko sakyti. Aišku, čia tik mano hipotezės, bet paremtos spalvinga patirtimi.


Prie ko cia pastas Lietuvos.
As pradesiu uzhsiimti siuntomis imsiu pinigus duosiu Mari numerius o po to numesiu pastams uz minimalu neregistruotas. Manai Lietuvos pastas mano numerius suvedines?
ARba gausi arba ne ir tai siuntejo kalte
 Ebay ir kiti e-shopai
PranešimasParašytas: 2023 06 28, 16:02 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Badas
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Mari rašo:
Manai Lietuvos pastas mano numerius suvedines?

Jie nesuvedinėja, jie fotografuoja siuntą ir su OCR gauna visą info. Stovi kameros virš konvejerio, ne rankomis fotografuoja. Kai kurie galbūt prisimena, kaip prieš kelis metus LP gyrėsi kad įsidiegė naują superduper sistemą už NN milijonų, kuri paskui dar metus neveikė ir visoje Lietuvoje visos siuntus po du mėnesius vėluodavo. Paskui susitvarkė. Rankutėmis jau seniai niekas nieko nesuvedinėja, nebent galbūt vietiniuose pašto skyriuose.
 Ebay ir kiti e-shopai
PranešimasParašytas: 2023 06 28, 16:10 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Mari
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Badas rašo:
Mari rašo:
Manai Lietuvos pastas mano numerius suvedines?

Jie nesuvedinėja, jie fotografuoja siuntą ir su OCR gauna visą info.

Tai nereiskia, kad visas brudas ka nuskanuoja suvedamas i duombazes, kad kazkas galetu ieskoti. O jei ir suvedamas, tai tik tam tikriems tikslams.
Siuntejas yra ne pastas o kita organizacija.
 Ebay ir kiti e-shopai
PranešimasParašytas: 2023 06 28, 16:14 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Badas
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Gal nereiškia, o gal reiškia. Tu neturi patikimos informacijos, tik savo pasvarstymus. Na ką aš galiu pasakyti - ačiū už nuomonę. Tavo nuomonė aiški, toliau plėtoti neverta.

Gal yra nuomonių iš kitų žmonių?
 Ebay ir kiti e-shopai
PranešimasParašytas: 2023 06 28, 18:39 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
gnt
Veteranas
Veteranas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Badas rašo:

1. Savo laikrodį nusisegiau nuo riešo ir išsiunčiau paštu sau pačiam, į kitą savo rezidenciją (turiu vieną pilį Lietuvoj, kitą pilį Tenerifėje). Kam priklauso siunta?
2. Paskambinau draugui ir sakau: "gimtadienio proga tau dovanoju laikrodį". Ir išsiunčiu jam paštu. Kam priklauso siunta?

1 - siuntėjui
2 - siuntėjui

jei siunta su laikrodžiu dings, pvz ją pavogs Tenerifės pašte grindis šluojantis "inžinierius" iš Afrikos - aiškintis su paštu, reikalauti kompensuoti nuostolį ar išmokėti draudimą jei siunta buvo apdrausta - galės tik siuntėjas, visiškai nepriklausomai nuo to, ar siuntėjas ten pats sau siuntė, ar draugui, ar kaiminystėje gyvenančiai bobutei, ar jis tą siuntą pardavė, ar padovanojo - šitie dalykai paštui visiškai nerūpės, jis oficialiai bendraus tik su siuntėju

pabandyk nuėjęs į paštą apdrausti siuntą, kurią tau turi išsiųsti, sakyk: man išsiųs prekę, kurios vertė ir už kurią aš jau sumokėjau 100 eurų ir aš noriu būtent šiai sumai apdrausti siuntą, kad jos dingimo atveju man atlygintų nuostolius Laughing
 Ebay ir kiti e-shopai
PranešimasParašytas: 2023 06 28, 18:42 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
gnt
Veteranas
Veteranas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Badas rašo:


O šiaip klausimas buvo apie ilga ir trumpą numeriuką, bet jaučiu niekam neįdomu, šia tema tiek malkų nepriskaldysi Very Happy


kiek man žinoma, jie tarpusavyje nėra kažkaip užšifruotai susiję, nėra kažkokio kalkuliatoriaus, kur turėdamas vieną galėtum išskaičiuoti kitą ( kaip pvz turint ilgą automobilio WIN kodą gali išskaičiuoti trumpą magnetolos atrakinimo kodą )

jei dabar pašte ir skenuojami visi numeriai, kaip tu čia aprašei tą naująją rūšiavimo sistemą - vistiek tau niekas jokios info neteiks
ne dėl to, kad dalbajobai, tiesiog siunta priklauso ne tau Very Happy
 Ebay ir kiti e-shopai
PranešimasParašytas: 2023 06 28, 20:01 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Badas
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
gnt> draudimas ir kompensavimai - tai offtopicas, kurio prašiau išvengti Very Happy. Kodėl nepaminėjai apie importo ar PVM mokesčius, kuriuos moka tas, kuriam siunta nepriklauso? Very HappyVery HappyVery Happy Bet geriau nepradedam, nes kuo platesnė tema - tuo daugiau erdvės interpretacijoms. Mano tema labai siaura - siuntos paieška ir atsiėmimas, jokių finansinių reikalų.

Tu pats, akivaizdu, irgi siuntų negauni, problemų nesprendi, ir todėl nežinai ką sako paštas kai jam paskambina gavėjas Mr. Green. Tavo individualios visatos teoriniai dėsniai taipogi nedomina, mano visatoj paštas kitaip veikia. Bye Smile
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Pereiti prie Atgal  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Toliau
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

GENERAL FINANCING BANKAS

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

Technologijos.lt

Buitinė technika ir elektronika internetu žemos kainos – Zuza.lt

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

„Deinavos baldai“ — šeimos baldai

FS 22 Tractors
Farming Simulator 19 Mods, FS 22 Maps, FS22 Mods
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS22 Trucks
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Paskola internetu
Vartojimo paskola, paskola automobiliui, paskola būsto remontui
Thermal monocular
Thermal vision camera,
Night vision ar scope,
Night vision spotting scope
FS22 Mods
FS22 Harvesters, FS22 Tractors Mods, FS22 Maps Mods
FS22 Mods
FS22 Maps,
FS22 Harvesters,
FS22 Tractors
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
Sims 4 Mods
Sims 4 CC Clothes,
Sims 4 Hair CC,
Sims 4 Skill Cheat
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
Farming Simulator 2019 Mods, FS22 Mods, FS22 Maps
farmingsimulator19mods.fr
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
Reklamos paslaugos
SEO sprendimai

www.addad.lt
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama