Elektronika.lt
 2024 m. birželio 6 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2024 06 06, 21:03. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Automobilinė garso aparatūra » Jusu nuomone apie MC HAMMER firmos stiprus.
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 35
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5  Toliau
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 Jusu nuomone apie MC HAMMER firmos stiprus.
PranešimasParašytas: 2005 07 19, 22:41 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Volodia
Naujokas
Naujokas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Tai sis pas man nepirmas stepras masinoj, pries tai buvo firminis (phonex Gold) 4x60W(matuotos galios) stepras dinamikams ir savo rinktas 2x90W(naudojau tiltu, (galas KT8101,KT8102 tranzai)) subuj, paskuj nusibodo bagaznike dvi dezutes pradejau ieskot 4+1 stepro radau sita McHammer QUINTUS-1800 ir patenkintas esu Laughing Laughing Laughing .Filtru daug kiekvienai porai kanalu, ir subuj ir priekiuj ir galuj. Paklausai normaliai Shocked tai pasidaro siltas, bet ne perdaugiausej (maziau negu pries tai buves Phonex Gold).

P.S ir jokiu ventiliatoriu nera...
 Jusu nuomone apie MC HAMMER firmos stiprus.
PranešimasParašytas: 2005 07 20, 00:00 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
GS
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
nesuprantu kokia pas zmogu turi buti akustika, kad pakeitus phoenix gold ant mc hammer jis lieka patenkintas, o gal su klausa nepergeriausiai....
 Jusu nuomone apie MC HAMMER firmos stiprus.
PranešimasParašytas: 2005 07 20, 00:43 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Volodia
Naujokas
Naujokas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Klausa buna paz zmones skirtinga...As daugiau klausau rock, pop, disco ir t.t muzika ir mane tenkina skambejimas McHammer'io, gal but ant klasikos ir Phonex'so garsas butu geresnis..bet as jos neklausau Laughing Laughing .Tuo labiau Phonex'as vasara gan daznai atsijungdavo nuo perkaitinimo, o sitas ant tiek neisyla, nors ant jo kabo 4 dinamikai +subas.
 Jusu nuomone apie MC HAMMER firmos stiprus.
PranešimasParašytas: 2005 07 20, 01:52 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
GS
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
siuos du stiprintuvus skiria labai didele kokybine praraja, tad ir klausant popso yra akivaizdus skirtumas, nebet sakau pas tave akustika is s-30 isimta ir sudeta i masina Wink
 Jusu nuomone apie MC HAMMER firmos stiprus.
PranešimasParašytas: 2005 07 20, 02:05 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Volodia
Naujokas
Naujokas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Na nelabai is S-30: Laughing
Magas Kenwood KDC-4527
Priekis - Hifonics HCX-62
Galas - Blaupunkt GTx 803
Subas - Pioneer TS-W 254F
Siaip kritikos nebijau..Nes kaip skamba viskas man patinka ir tai ivertino nemazai zmoniu... Shocked Shocked Shocked
 Jusu nuomone apie MC HAMMER firmos stiprus.
PranešimasParašytas: 2005 07 20, 02:18 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
GSP
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
nzn, man tas mchammer tikras sh... nei filtru normaliu turi nei groja graziai, tik tiek kad shaltas visad buna... ir neturi jis ten tos galios...

yra vienas dalykas. kazkada (labai seniai) turejau tokias lievas kolonkes kad lievesniu nebuna... klausydavau nuo centriuko ir man grojo ir kale acherenai, krtais atsinezdavau tikrai geresniu stipreku lyginant su centriouku, bet jie manes netenkindavo nes jie nekaldavo ir atseit "negrodavo"(nezviegdavo)... pasirodo geresni stiprekai grojo zymiai tiesiskiau ir zemi budavo gilesni o ne baubimas ir nebudavo zviegianciu iskraipimu, todel man ir nepatikdavo, o nepatikdavo nes mano kolonkes tik baubimja ir zviegima tegalejo atkurti ir normalaus signalo ne velnio...

lygiai tas pats su phoenix... galeciau sakyt: va pakeiciau nad 2030 y radiotechnika y7111 Smile man geriau...
 Jusu nuomone apie MC HAMMER firmos stiprus.
PranešimasParašytas: 2005 07 20, 02:27 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Volodia
Naujokas
Naujokas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Geduxas rašo:
nzn, man tas mchammer tikras sh... nei filtru normaliu turi nei groja graziai, tik tiek kad shaltas visad buna... ir neturi jis ten tos galios...

Nezinau kitu McHammer'iu bet sis Quintus 1800 turi filtru daug:
priekio zemus galima nupjaut iki 1200Hz, galo iki 150hz, subo juostos reguliavimas iki 150hz Bass Boost 2-u lygiu. Visu iejimu jautrumo reguliavimas.
aprasas:
http://www.mchammer.de/anleitungen/751-160f.pdf
 Jusu nuomone apie MC HAMMER firmos stiprus.
PranešimasParašytas: 2005 07 20, 13:15 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
NoMore
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
Volodia rašo:
Geduxas rašo:
nzn, man tas mchammer tikras sh... nei filtru normaliu turi nei groja graziai, tik tiek kad shaltas visad buna... ir neturi jis ten tos galios...

Nezinau kitu McHammer'iu bet sis Quintus 1800 turi filtru daug:
priekio zemus galima nupjaut iki 1200Hz, galo iki 150hz, subo juostos reguliavimas iki 150hz Bass Boost 2-u lygiu. Visu iejimu jautrumo reguliavimas.
aprasas:
http://www.mchammer.de/anleitungen/751-160f.pdf


As manau didzioji dauguma peikia mchamerius, ju net nepabandziusi ar neturejusi jokiu reikalu su jais.
Geduxas: o ko tau filtrai neitinka?

_________________
<--NoMore-->
 Jusu nuomone apie MC HAMMER firmos stiprus.
PranešimasParašytas: 2005 07 20, 13:56 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Volodia
Naujokas
Naujokas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Gal jam reikia kad butu mikseris kaip studijoj Laughing Laughing Laughing
 Jusu nuomone apie MC HAMMER firmos stiprus.
PranešimasParašytas: 2005 07 20, 14:29 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
GSP
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
tuom kad jie mazai filtravimo galimybiu(ypac ant 1200'ojo) poto yejimo jautruma galima maziausia nustatyti 1v... blogai... kazkada pajunginejom cerwina is mano masinos y kita kur buvo mac'as. zodziu pasekme tokia kad tas mchammer1200 net nesugebejo pajudinti nors iki puses xmax to woofo visus jautrumus atsuke iki jautriausio ir visus bass boost uzmete... ant magelio bosu max, o jis negroja, bet perdzia... pasileidi nuo blaupunkto tai malonu klausyt nuo puses garso lipa is xmax bosas varus ir dar galinius kiausus esu pajunges jokiu pasaliniu garsu. ir dar priedo kiausai net nejuda (nepaduoda filtras visai boso) ko nepasakyciau apie mc hammer
 Jusu nuomone apie MC HAMMER firmos stiprus.
PranešimasParašytas: 2005 07 20, 15:08 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Volodia
Naujokas
Naujokas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Hebra gal kas noretu nuotrauku viduriu Quintus 1800 McHammer'io? Siaip pats noriu paziuret kas ten i viduj sugruzta...Gali vakare padaryt..[/img]
 Jusu nuomone apie MC HAMMER firmos stiprus.
PranešimasParašytas: 2005 07 20, 16:02 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
valdaz
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
va as irgi noreciau paziureti i schemotehninius sprendimus, man prisipazint jusu subjektyvios nuomones apie grazu grojima ir tt. visiskai neidomios!
 Jusu nuomone apie MC HAMMER firmos stiprus.
PranešimasParašytas: 2005 07 21, 00:12 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
NoMore
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
Taigi taigi:) Gaila pardaviau savo mha 1500.. Buciau fotkiu padares ir idejes:)

_________________
<--NoMore-->
 Jusu nuomone apie MC HAMMER firmos stiprus.
PranešimasParašytas: 2005 07 21, 02:08 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Volodia
Naujokas
Naujokas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Na tai va fotkes:






Jusu nuomone....? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
 Jusu nuomone apie MC HAMMER firmos stiprus.
PranešimasParašytas: 2005 07 22, 05:02 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Abacus
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Siaip kiek zinau mchameriu 1500 yra dvieju rusiu huricane ir mha ,idomu kuo jie skiriasi.... siaip turiu huricane ,o pries tai turejau gta4100 ,tai man tas huricane zymiai geriau groja ir tiesa pasakius filtrais tikrai nesiskundziu (ne ka prasciau nei blaupunkt gta ) ,o kai i abieju vidurius paziurejau tia iskarto kenta i akis ,kad gta maitinimas tai kazkoks zaislinis Smile o mchamrer tai bent vielos nepagailejo Wink

Gedux, o nemanai kad pas tave gta groja gerai tik vien del to kad pas tave magas blaupunktas? nes prie kitu magu tia jis visai netinka,bandem prie sony,pionier ir mano 8klases kenvudo,sh gavosi... (siaip as ta gta pirkau atsei nauja su transportavimo defektais,del to ir nekaitau kaip uz nauja ,nes neaisku istikro..)
Sakykit ka norit ,bet nemazai priklauso ir nuo mago.
O blaupunkt magai (o ypac pionner) bent jau senesni modeliai labiau skirti b stiprintuvo naudoti ,nes labai prie ju sunuktu atreguliuoti belenkoki stiprintuva
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5  Toliau
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

GENERAL FINANCING BANKAS

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

Technologijos.lt

Buitinė technika ir elektronika internetu žemos kainos – Zuza.lt

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

„Deinavos baldai“ — šeimos baldai

FS 22 Tractors
Farming Simulator 19 Mods, FS 22 Maps, FS22 Mods
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS22 Trucks
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Paskola internetu
Vartojimo paskola, paskola automobiliui, paskola būsto remontui
Thermal monocular
Thermal vision camera,
Night vision ar scope,
Night vision spotting scope
FS22 Mods
FS22 Harvesters, FS22 Tractors Mods, FS22 Maps Mods
FS22 Mods
FS22 Maps,
FS22 Harvesters,
FS22 Tractors
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
Sims 4 Mods
Sims 4 CC Clothes,
Sims 4 Hair CC,
Sims 4 Skill Cheat
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
Farming Simulator 2019 Mods, FS22 Mods, FS22 Maps
farmingsimulator19mods.fr
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
Reklamos paslaugos
SEO sprendimai

www.addad.lt
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama