Elektronika.lt
 2024 m. birželio 3 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2024 06 03, 07:31. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Buitinė technika, apšvietimas » Elektronikai apie EC (elektronines cigaretes)
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 26
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5, 6  Toliau
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 Elektronikai apie EC (elektronines cigaretes)
PranešimasParašytas: 2014 11 21, 16:54 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Socrates
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Contax rašo:
AudiFanas rašo:
paused rašo:
Socrates rašo:
Ir kaip tai veikia zmonems, kurie ruko jau 20-30 metu ir po pakeli per diena? Asmuo cigareciu nemes - be ju jau negali. Rukyt keliasi net nakti.
26-i metai rūkymo, prieita iki trijų pokelių per parą, vien mintis apie metimą iššaukdavo norą parūkyti... Neberukau treti metai...

Pagarba. Man neiseina mesti.

Rusiška patarlė sako - "Пока гром не грянет, мужик не перекрестится". Mano draugas, rūkęs nuo 10-ties metų metė kai jam buvo 50. Metė po mikroinsulto. Dabar jau sulaukė 70-ties ir 20 metų kaip nerūko. Niekad nebūčiau patikėjęs, kad jis galėtų mesti, rūkydavo vieną po kitos, baisiai, keldavosi naktimis parūkyt.


Tokie sokai, kaip kad mikroinsultai tai privercia smarkiai susimastyt. Bet esme yra kazkaip priverst pakeist iprocius dar iki to.
 Elektronikai apie EC (elektronines cigaretes)
PranešimasParašytas: 2014 11 21, 18:23 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
lividas
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Stažas - 38m. ,pleistrai,tabletės,minėta knyga - nepadėjo... Embarassed
Į dieną - pokas,kitas visada paruoštas,pypkės su tabako atsarga irgi(neduok dieve pritruks) - žodžiu - nekas Sad .
Gal mėnesiuką kirbino mintelė apie ec,o čia dvi temos.
Labai gerai,pasidalinkit kuo daugiau patirtimi, gal tos ec padės susidoroti,nors kaip rašė ankščiau,kol griausmas netrenks... ,o jis vis dar netrenkė.
 Elektronikai apie EC (elektronines cigaretes)
PranešimasParašytas: 2014 11 21, 19:59 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
paused
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
lividas rašo:
Stažas - 38m. ,pleistrai,tabletės,minėta knyga - nepadėjo... Embarassed
Į dieną - pokas,kitas visada paruoštas,pypkės su tabako atsarga irgi(neduok dieve pritruks) - žodžiu - nekas Sad .
Gal mėnesiuką kirbino mintelė apie ec,o čia dvi temos.
Labai gerai,pasidalinkit kuo daugiau patirtimi, gal tos ec padės susidoroti,nors kaip rašė ankščiau,kol griausmas netrenks... ,o jis vis dar netrenkė.
Na, aš čia nesigiriau dėl metimo rukyti ir nereklamuoju ko nors. Paprasčiausiai aš lygiai taip pat save skaičiau beviltišku rūkoriumi. Negi manai , kad pas mane nebuvo atsarginių pokelių, pypkės, sukamos tabokos su paruoštais popierėliais ? Very Happy Aš tikrai visą tą žinau.
Ką noriu pasakyti, tai tai , kad klaidingai manai jog tau nepadėjo ",pleistrai,tabletės,minėta knyga ". Anaiptol. Jei bent jau mastai apie tai, kad reikia mesti, manau tai pirmas žingsniukas link to. Kaip man pavyko... nežinau. Paprasčiausiai vis pagalvodavau apie tai, kad reikia mesti, skaičiau knygą, bandžiau pleistrus - niekas nepadėjo. Kas dėl griaustinio trenkimo, galvodavau truputi kitaip... tai negi reikia susirgti kokiu nors gerklės vėžiu, kad paskui gailėčiausi ir save kaltinčiau kodėl nesugebėjau laiku to išvengti. Tokios mintys man sukosi gal kokius du metus, tikrai kartais pasidarydavo "nefaina" kai apie tai karts nuo karto pagalvodavau. Pagalvodavau apie šeimą, mažus vaikus... na ne taip , kad sėdžiu ir galvoju Very Happy , bet matyt po truputi pasamonė veikti pradėjo ar ką. Pagalvodavau ir apie "nauda " iš rūkymo" , kiek sumoku už tai , kad dūstu. Kaip ne kaip trys pokeliai per parą. Ir ką aš žinau, vieną ryta , po naktinio būdėjimo buvau eilinį taip persirūkęs , kad atrodė burnoje kaip "arklių pristovėta" . Pasakiau sau nafig ir .... datraukiau iki kokios 16 val. bei rūkiau kaip rūkęs. Po kokių dviejų mėnesių vėl persirūkęs pabandžiau dar kartą. Sunku. Labai trūko to šūdo (skanaus šūdo) skonio burnoje. Ypač ko kavos puodelio, mašinoje atsidarius langą, pavargus, dirbant ir t,t nerašysiu daugiau nes ir pats tai žinai.Man tą skonį pakeitė nikotininė guma . Labai panašus kartumas, bet jau man. Nors ir rašo , kad ten jos gali sukramtyti gan daug - man užtekdavo trijų. Vietoj pokelio pradėjau nešiotis gražią dežute su gūmomis. Panašiai po dviejų gūmos blokų pastebėjau, kad man jos kaip ir nebereikia.
Tikrai nereklaminu, bendradarbis pvz. metė nuo vieno pleistro, kitas nuo tablečių. Man padėjo gūma. Šiaip naktį ir dabar susapnuoju kaip skaniai sutraukiu "ore" cigaretę ir deguosi kitą Shocked Dūmas labai kvepia o prisirūke- tas pats kaip peleninę uostyti. Iš trūkumų po metimo ...priaugau gal dvidešimt kilogramų ir kadangi niekad nebuvau kūdas tai tapo problemą, bet - jau greit metai kaip einu į sporto klūbą ir svoris grįžtą atgal bei mažėja , atsirado naujos pažintys , laisvo laiko praleidimas, energija, jėga, nuotaika ...
Taigi manau niekada ne vėlu bandyti mesti rūkyti. Svarbu pagalvok karts nuo karto, kad būtu gerai tai padaryti ir manau savaime ateis tas laikas . Nepavyks iš karto , ne pasaulio pabaiga - bandyk po mėnesio, po pusmečio, kada tau patogiausia.
Prirašiau čia ne įtemą. Jei į temą, (kažkada ir tuo domėjausi) kažkodėl niekas čia nerašo apie, berods el cigarečiu kaitrinio elemento, dūlkęs kurios taip pat ne "džiaugsmas" plaučiams. Pasidomėk..... bei geriau bandyk karts nuo karto mesti, anksčiau / vėliau tikrai pavyks.Sekmės.
 Elektronikai apie EC (elektronines cigaretes)
PranešimasParašytas: 2014 11 21, 20:16 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
sopkis
Moderatorius
Moderatorius
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje ICQ numeris
Paused, aišku įdomu, bet ne apie bandymus mesti rūkyti kalbame. Nors perėjus prie EC tai yra kur kas lengviau, žinau ne vieną žmogų kurie metė rūkyti, o EC tik po sočių pietų ar šeštadienio vakarui prie televizoriaus žiūrint filmą. Apie kaitinimo elemento dulkes, tai panašu kad kalbi apie silicio stiklą, naudojamą kaitikliuose, pas mane beveik visur vata naudojama, išskyrus kai kuriuos kaitiklius. O visumoj tai man geriau propilenglikolį ir gliceriną su nikotinu garinti, nei visą mendelejevo lentelę su dervom, kancerogenais ir tt.

_________________
LY1PR
 Elektronikai apie EC (elektronines cigaretes)
PranešimasParašytas: 2014 11 21, 20:30 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
paused
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Na, "sorry" , rašiau ne į temą, bet gal kam padės "palaikymas", žinau kaip tai sunku....
ps. Ok, dingstu iš šios temos Smile
 Elektronikai apie EC (elektronines cigaretes)
PranešimasParašytas: 2014 11 21, 20:35 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
vytautas55
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
lividas rašo:
Stažas - 38m. ,pleistrai,tabletės,minėta knyga - nepadėjo... Embarassed
Į dieną - pokas,kitas visada paruoštas,pypkės su tabako atsarga irgi(neduok dieve pritruks) - žodžiu - nekas Sad .
Gal mėnesiuką kirbino mintelė apie ec,o čia dvi temos.
Labai gerai,pasidalinkit kuo daugiau patirtimi, gal tos ec padės susidoroti,nors kaip rašė ankščiau,kol griausmas netrenks... ,o jis vis dar netrenkė.

Žinau vieną perėjusi nuo pypkių, pradžiai neparūkydavo jis tų garų, po to apsiprato, pakeitė kelis kaitiklius, baterijas ir džiaugiasi.
 Elektronikai apie EC (elektronines cigaretes)
PranešimasParašytas: 2014 11 21, 21:10 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
lividas
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Nu sprendžiau,reiks bandyt.
Tik kausimas,ar yra panašių tipo į gyvą cigaretę?(natūroje nesu matęs ec)
 Elektronikai apie EC (elektronines cigaretes)
PranešimasParašytas: 2014 11 21, 21:18 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
sopkis
Moderatorius
Moderatorius
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje ICQ numeris
Panašių į gyvą yra, bet nuo jų pradėję jas greitai meta, nes realios jos niekaip neatstoja, nei garo kiekiu, nei parūkymo pojūčiu. Šiaip populiariau yra 14mm diametro ir poto vadinami modai.
14mm diametro pavyzdys http://www.brainfuel-eliquid.co.uk/image/cache/data/mini-protank-3-kit-400x400.jpg

_________________
LY1PR
 Elektronikai apie EC (elektronines cigaretes)
PranešimasParašytas: 2014 11 21, 22:14 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
vincovicius
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Sveiki, sudominot tema...Aš pats rūkau nuo 20-ies, man jau tuoj 50!(priimu sveikinimus Very Happy ) jums nepadės ir e-cigaretės, nes vis tiek rūkote.Visas klausimas yra žmogaus psichologijoje, paskaitykit šią knygą, man ją padovanojo sūnus , norėdamas kad tėtė nerūkytų,...paskaičiau kelis skyrius, ir jų užteko kad kai užrūkau galvoju kodėl taip darau. http://www.manoknyga.lt/knyga/lengvas-budas-mesti-rukyti-2.html#.VG-JsmjWRJ8 Tiesa dar nemečiau šio įpročio, bet kaip sakot kiti surūko iki 3 pakelių... Shocked ...tai jau košmaras plaučiams.Tai rūkoma kas 5-10 minučių..???!Padėti mesti rūkyti gali tik didelis noras tai padaryti ir suvokimas kad esi silpnas prie šį įprotį.? Ši knyga būtų geras draugas sunkiausiai pradžiai įveikti.Ji tikrai paliks pėdsaką jūsų galvose.

_________________
Kaunas Aleksotas, tel. 8681 65septyni 19
 Elektronikai apie EC (elektronines cigaretes)
PranešimasParašytas: 2014 11 21, 22:17 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
sopkis
Moderatorius
Moderatorius
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje ICQ numeris
Bet neskaitai apie ką temą vincovičiau. Apie EC, o ne knygas kurios padeda mesti rūkyti.

_________________
LY1PR
 Elektronikai apie EC (elektronines cigaretes)
PranešimasParašytas: 2014 11 21, 22:32 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
lividas
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
vincovicius rašo:
Sveiki, sudominot tema...Aš pats rūkau nuo 20-ies, man jau tuoj 50!(priimu sveikinimus Very Happy ) jums nepadės ir e-cigaretės, nes vis tiek rūkote.Visas klausimas yra žmogaus psichologijoje, paskaitykit šią knygą, man ją padovanojo sūnus , norėdamas kad tėtė nerūkytų,...paskaičiau kelis skyrius, ir jų užteko kad kai užrūkau galvoju kodėl taip darau. http://www.manoknyga.lt/knyga/lengvas-budas-mesti-rukyti-2.html#.VG-JsmjWRJ8 Tiesa dar nemečiau šio įpročio, bet kaip sakot kiti surūko iki 3 pakelių... Shocked ...tai jau košmaras plaučiams.Tai rūkoma kas 5-10 minučių..???!Padėti mesti rūkyti gali tik didelis noras tai padaryti ir suvokimas kad esi silpnas prie šį įprotį.? Ši knyga būtų geras draugas sunkiausiai pradžiai įveikti.Ji tikrai paliks pėdsaką jūsų galvose.

Du kartus ją perskaičiau,nepersisuka smegeninė ir vsio...
Malonumą jaučiu rūkydamas ir sveikatos problemų neturiu,o kitas aš sako - baik - link 56 artėju,tai ir galvoju - gal ec padės,na sumažins potraukį,tabako dūmai smirdės (dabar patinka) ,žodžiu - pasaka be galo...
užsirūkysiu Smile .
 Elektronikai apie EC (elektronines cigaretes)
PranešimasParašytas: 2014 11 21, 23:13 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
gnt
Veteranas
Veteranas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
sopkis rašo:
O visumoj tai man geriau propilenglikolį ir gliceriną su nikotinu garinti, nei visą mendelejevo lentelę su dervom, kancerogenais ir tt.
užkiš plaučius per ilgesnį laiką tau tas glicerinas dar labiau, nei mendelejevo lentelė
 Elektronikai apie EC (elektronines cigaretes)
PranešimasParašytas: 2014 11 21, 23:17 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
vytautas55
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
gnt rašo:
sopkis rašo:
O visumoj tai man geriau propilenglikolį ir gliceriną su nikotinu garinti, nei visą mendelejevo lentelę su dervom, kancerogenais ir tt.
užkiš plaučius per ilgesnį laiką tau tas glicerinas dar labiau, nei mendelejevo lentelė

Na per tokį laiką neatsirado mirusiu nuo garų. O, jei po kokių 120 metų ir užsikiš, tai manau ne bėda.
 Elektronikai apie EC (elektronines cigaretes)
PranešimasParašytas: 2014 11 22, 01:05 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
sopkis
Moderatorius
Moderatorius
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje ICQ numeris
gnt rašo:
sopkis rašo:
O visumoj tai man geriau propilenglikolį ir gliceriną su nikotinu garinti, nei visą mendelejevo lentelę su dervom, kancerogenais ir tt.
užkiš plaučius per ilgesnį laiką tau tas glicerinas dar labiau, nei mendelejevo lentelė

O kur tu matai kad aš tavęs apie klausiau?

_________________
LY1PR
 Elektronikai apie EC (elektronines cigaretes)
PranešimasParašytas: 2014 11 22, 01:40 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
gnt
Veteranas
Veteranas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
sopkis rašo:

O kur tu matai kad aš tavęs apie klausiau?
tu ne klausei, o teigei
o aš tavo teiginį paneigiau
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5, 6  Toliau
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

GENERAL FINANCING BANKAS

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

Technologijos.lt

Buitinė technika ir elektronika internetu žemos kainos – Zuza.lt

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

„Deinavos baldai“ — šeimos baldai

FS 22 Tractors
Farming Simulator 19 Mods, FS 22 Maps, FS22 Mods
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS22 Trucks
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Paskola internetu
Vartojimo paskola, paskola automobiliui, paskola būsto remontui
Thermal monocular
Thermal vision camera,
Night vision ar scope,
Night vision spotting scope
FS22 Mods
FS22 Harvesters, FS22 Tractors Mods, FS22 Maps Mods
FS22 Mods
FS22 Maps,
FS22 Harvesters,
FS22 Tractors
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
Sims 4 Mods
Sims 4 CC Clothes,
Sims 4 Hair CC,
Sims 4 Skill Cheat
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
Farming Simulator 2019 Mods, FS22 Mods, FS22 Maps
farmingsimulator19mods.fr
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
Reklamos paslaugos
SEO sprendimai

www.addad.lt
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama